senden istenecek Suda’nın Akışını üç yerde kırın Genshin Impact dünya arayışının bir parçası olarak, ancak bunun ne olduğu net bir şekilde açıklanmadı ve nereye bakmanız gerektiğini bilmeniz gerekiyor. Genshin Impact 3.1’in piyasaya sürülmesiyle Teyvat haritası, Sümeru’nun güneyine doğru bir uzantı ile bir kez daha genişledi ve RPG oyununa yeni görevler ve etkinlikler getirdi. Yukarı Setekh Diyarı’ndaki Dahri Vadisi’ni keşfederken, sizi devasa robot kalıntılarına girmekle görevlendiren Afratu ile tanışacaksınız.

Harabe goleminin kokpitine doğru ilerlerken, anime oyununda tam olarak açıklanmayan “Suda’s Flow’u üç farklı yerde kırmanız” istenmeden önce bazı yeşil, parlayan küreleri kırmalısınız. Ancak, gerçekten yapmanız gereken tek şey, çevreyi keşfetmek, görünüşe göre “Suda’nın Akışı” olan bu kürelerden daha fazlasını kırmak. Üç konumun her birinin nerede olduğunu ve Suda’nın Akışını nasıl kıracağınızı öğrenmek için okumaya devam edin.

Genshin Impact’te Suda’nın Akışı Nasıl Kırılır?

Bu noktaya geldiğinizi zaten keşfetmiş olabileceğiniz için, bazı Suda’nın Akışı yüksekte veya başka bir şekilde erişilemez olduğundan ekibinizde bir yay kullanıcısına ihtiyacınız var. Oynaması ücretsiz oynuyorsanız, Amber veya Collei kullanmayı düşünebilirsiniz.

Görevin bu kısmına başladığınız yerden, mühürlü harabe golem kokpitinin önünde, yakınlarda başka bir yeşil küre görebilmeniz gerekir. Bunu yok edin ve arkasındaki bir kapı açılacak ve üç Suda’nın Akışı daha ortaya çıkacak. İlk konumu tamamlamak için bunları yok edin. Bir ara sahne size başka bir kapının açıldığını gösterecek.

Açılan yeni konum, kokpitin diğer tarafında, birincinin karşısında. Hemen içeride, sağda, daha fazlasını ortaya çıkarmak için yine kırılması gereken başka bir küre var. Tavanda üç tane daha Suda’nın Akış küresinin olduğu bu yeni odaya bakın. Üçü de yok edildikten sonra, başka bir ara sahne, kokpitin altındaki tünelden üçüncü ve son konumu ortaya çıkaracak.

Son olarak, tünelin en dibine kadar süzülün, burada altı tane daha Suda’nın Akış küresi alanın etrafında noktalanacak. Altısını da kırarak nihayet kokpitteki mührü açın, şimdi girebilirsiniz.

Razer Iskur X - Genshin Etki Sürümü Razer Iskur X – Genshin Etki Sürümü Razer Iskur X – Genshin Etki Sürümü Razer 499,00 $ Şimdi al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Artık Suda’nın Akışını nasıl kıracağınızı biliyorsunuz, Afratu’nun İkilemi dünya görevlerine ve Büyük Kızıl Kum’u keşfetmeye devam edebilirsiniz. Bunu yaparken de en iyi takım yapısına sahip olmak isteyeceksiniz, bu yüzden mevcut tüm yeni karakterleri içeren Genshin Impact seviye listemize bir göz atmayı unutmayın. Ayrıca, en son Genshin Impact kodlarının tümünü kullandığınızdan emin olun ve karakter koleksiyonunuzdaki boşlukları doldurmak için mevcut afişlerdeki bu ücretsiz Primogem’leri kullanın.oyun-2