2D yan kaydırma ve bağımsız macera hayranları şanslı: Indiesruption, yakında çıkacak olan 2D korku gizem oyunu “Vlad Circus: Descent Into Madness”ın fragmanını ve geçici bir Q1 2023 yayın penceresi yayınladı. Oyun Blowfish Studios (Krut: The Mythic Wings’in yayıncısı) tarafından yayınlanacak.

Aşağıdaki fragmanı izleyin:

itibaren oyunun web sitesi:

1921’de ünlü Vlad Sirki, yüzlerce ölüme neden olan bir felakette alev aldı. Sahibinin kardeşi suçlu bulunarak elektrikli sandalyede idam edildi. Trajedinin ardından sirk topluluğu dağıtıldı. Sekiz yıl sonra, grotesk karakter grubu, onu yeniden kurmak amacıyla bir randevuya çıkar.

Her gölgenin çarpık bir sır veya kötü bir tehdit sakladığı ve kimsenin trajediden güvende olmadığı, gizem ve acı dolu bir hikayeyi keşfedin.

1920’lerde yanıp kül olan ucube sirklerin tüyler ürpertici hikayesini ve sirki yeniden keşfetme arayışını deneyimleyin. Hayatta kalmak ve kaçmak için mücadele ederken eziyet çeken Oliver Mills’i takip edin.

Hayranlar da The Story of Vlad Circus’u satın alınoyunun karakterlerinin arka plan hikayesini araştıran bir yardımcı kitap.

Okuyucularımızı yeni Vlad Circus: Descent Into Madness haberleriyle güncel tutacağız.oyun-6