Call of Duty: Warzone, 28 Eylül’de Sezon 5 Reloaded ile son bir sezonluk güncelleme aldı ve Warzone 2.0’ın gelmesiyle birlikte, bir sızıntı, battle royale’in daha küçük Resurgence haritalarının kaybolacağını iddia ediyor.

Activision daha önce Warzone’un şu anki sürümünün “oyuncu ilerlemesinin ve bu Warzone deneyimindeki envanterlerin devamını içerecek ayrı bir deneyim olarak devam edeceğini” açıkladığı için Warzone’un 16 Kasım’da Warzone 2.0’ın piyasaya sürülmesinden sonra sadık kalacağı doğrulandı. ” Ancak yayıncı, Warzone 2.0 yayınlandıktan sonra üç haritadan hangisinin mevcut kalacağını doğrulamadı.

Umut HayaletiDikkate değer bir Call of Duty sızıntısı olan , Warzone 2.0 piyasaya sürüldüğünde hem Rebirth Island hem de Fortune’s Keep’in kaybolacağını ve sadece Caldera’nın kalacağını iddia etti. Bu aynı zamanda gazeteci Tom Henderson’ın Twitter’daki Warzone’un şu anki sürümünün adının “Warzone Caldera” olarak değiştirileceği yönündeki iddialarıyla da örtüşüyor.

Bu potansiyel haber, birçok Warzone oyuncusu için ağır bir darbe olabilir. Warzone Pacific zorlu bir başlangıçla piyasaya sürüldü ve Caldera haritasının kalitesi son birkaç sezonda iyileşmiş olsa da, diğer haritalar kadar popüler görünmüyor. Daha hızlı bir Call of Duty deneyimi sunan haritaların daha küçük tasarımı nedeniyle Rebirth Island ve Fortune’s Keep çevresinde muhtemelen daha büyük bir hayran kitlesi var.

Ghost Of Hope’un iddiaları Activision için geçerli bir hamle gibi görünüyor, çünkü yayıncı muhtemelen mümkün olduğunca çok oyuncunun Warzone 2.0’a geçmesini istiyor ve battle royale’in iki versiyonu arasında büyük ölçüde bölünmüş bir oyuncu tabanından kaçınıyor.

Warzone’un geleceği hakkında onaylanmış ayrıntılar için, tam bir harita gösterimi ve yenilenmiş bir Gulag içeren Warzone 2.0 için tüm resmi duyuruları kontrol ettiğinizden emin olun. Ek olarak, yeni bir Call of Duty sürümüne sadece bir ay kaldı ve Modern Warfare 2 hakkında öğrendiğimiz her şey burada. Kara Savaşı ile devam ediyor.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1