Yüzlerce PS4 ve PS5 oyunu geliyor PSN’de büyük indirimler gibi popüler oyunlar için bir dizi DLC ile birlikte Assassin’s Creed Valhalla. En büyük satışlardan bazıları PS5’e özeldir. Şeytanın ruhları sadece 35 dolara indirimli ve Ghost of Tsushima Yönetmenin Kurgusu Her ikisi de 70$’dan 45$’a listelendi.

Yeni bir FPS havasındaysanız, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok seçeneğiniz var. savaş alanı 2042 Sonunda, her zamanki “Battlefield anları” ile dolu eğlenceli bir çok oyunculu deneyim sunmaya başlıyor ve şu anda 31 $ karşılığında koleksiyonunuza ekleyebilirsiniz. Veya daha çok bir Call of Duty hayranıysanız, Öncü 35 dolara satılıyor.

Diğer dikkate değer indirimler arasında şunları içeren bir paket bulunur: Cuphead temel oyunu ve The Delicious Last Course DLC sadece 20 dolara serpinti 76 10 dolara ve komik Keçi Simülatörü 10 dolardan sadece 2 dolara.

İndirimdeki yüzlerce oyunla mutlaka gözünüze çarpan bir şey var. Aşağıdaki 20’den fazla favori fırsatımızı bir araya getirdik – bu yüzden fırsatınız varken onları kontrol ettiğinizden emin olun.

PSN’deki en iyi fırsatlar

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1