Hemen köşeyi dönünce ve Google, 13 Ekim’deki resmi lansmanına kadar 2022 Pikselleri için ön sipariş penceresini hemen açacağını söyledi.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro fiyatları

Pixel 7 Pro’nun, selefinin başlangıç ​​fiyatı olduğu için, bu gün ve yaygın enflasyon çağında hoş geldiniz haberi olarak kabul edilebilecek temel 128GB sürümü için sadece 899 $ olarak fiyatlandırılması bekleniyor. Pixel 7 ve 599 dolarlık etiketi için aynı, ancak telefon anlaşmaları söz konusu olduğunda her küçük parça yardımcı oluyor.

Google Pixel 7 Pro ön sipariş fırsatları

  • Target’ta 200 dolarlık hediye kartı
  • Takas ile Google Store’da 660$’a kadar
  • AT&T’de takas ile 800$’a varan indirim
Söylentiye göre Target, 200 dolarlık bir hediye kartı sunacak. Pixel 7 Pro ön siparişi ve bu, taşıyıcı sübvansiyonlarının bu tarafında en iyi Pixel 7 serisi olabilir. Ayrıca, Google Store’daki Pixel 7 ve 7 Pro’dan takas ve kasalar gibi ücretsiz ürünlerle en az 600 ABD doları kazanabilirsiniz.

Amazon’da Pixel 7 Pro fırsatları

Amazon genellikle Google Pixel 7 Pro’yu satın almak için en iyi yerlerden biridir, çünkü Google ile aynı indirimleri ve bedavaları sunar ve kendi başına indirim açısından biraz bir şeyler ekler. Yine de cömert takas anlaşmaları alamayacaksınız ve daha ucuz Pixel 7 kardeşi daha sonraki bir tarihte Amazon’da sipariş vermek için mevcut olabilir.

Şu anda, örneğin, Pixel 6 Pro, 7 Pro beklentisiyle Amazon’da 200 $ indirimde.

Best Buy’da Pixel 7 Pro fırsatları

Best Buy, Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’yu her zamanki gibi tüm renk ve depolama seçenekleriyle sunacak. Genellikle Best Buy, Verizon, AT&T veya T-Mobile planıyla etkinleştirirseniz Pixel 7 Pro’da 50 ABD doları indirim sunar ve bu kadar, ancak bizi şaşırtabilir.

AT&T’de Pixel 7 Pro fırsatları

AT&T, uygun bir takas ve sınırsız 5G planı olan herhangi bir amiral gemisi telefonunda genel 800 $ indirim anlaşmasına sahiptir. Geçen yıl herhangi bir gösterge varsa, aksesuarlarla birlikte paket anlaşmalar da olacak.

Verizon’da Pixel 7 Pro fırsatları

AT&T gibi, Verizon da Pixel 7 Pro’ya uygun bir takas ve yeni bir plan aboneliği için 800 $ teklif ediyor olabilir. Tarih tekrar ederse, bu telefon size sadece 99 dolara mal olur.

En iyi Google Pixel 7 ön sipariş fırsatları

  • Takas ile ücretsiz Verizon Pixel 7
  • Takas olmadan indirimli AT&T Pixel 7
  • 100 $ Hedef hediye kartı

Bunlar, beklemek için en iyi Pixel 7 ön sipariş fırsatlarıdır, çünkü genellikle taşıyıcılar, fiyatı büyük kardeşine kıyasla oldukça düşük olduğundan, genellikle bir takasla veya ağır bir indirimle ücretsiz olarak verir. Dahası, Target’in Pixel 7 ile 100 dolarlık bir hediye kartı sunduğu ve fiyatını esasen 500 doların altına indirdiği söyleniyor.

Hangi Google Pixel 7’yi satın almalı

Para sorun değilse Pixel 7 Pro alın. Müthiş yakınlaştırma kamerası, büyük yüksek çözünürlüklü, yüksek yenileme hızı ekranı ve daha büyük depolama seçenekleri çeşitliliği var. Her iki telefon da Google’ın ikinci nesil Tensor çipi tarafından desteklendiğinden, bir yakınlaştırma kamerası için fazla kullanımınız yoksa 300 $ tasarruf etmek küçük bir patates değildir.

Pixel 7 daha kompakt olacak ve yine de yüksek yenileme hızına sahip bir ekrana, daha küçük ekran boyutu ve çözünürlüğü göz önüne alındığında eşit veya daha uzun olabilecek bir pil ömrüne ve aynı alışılmışın dışında tasarım paketinde aynı harika ana ve ultra geniş kameralara sahip olacaktı. .

Pixel 7 fırsatları buna değer mi?

Seleflerinin son fiyatlarından da görebileceğiniz gibi, Pixel 7 ve 7 Pro değerlerini iyi tutacak. Doğrudan bir indirim olarak alabileceğiniz en yüksek tutar Pro için 200 ABD Doları ve küçük kardeş için 100 ABD Doları olacaktır, bu nedenle herhangi bir operatörde ücretsiz bir Pixel 7 fırsatı, takasla her zamanki 800 ABD Doları indirim fırsatlarında olduğu gibi buna değer olacaktır. Verizon ve AT&T.

Bu iki taşıyıcı son zamanlarda bir aynayı buğulayan ve size maksimum takas miktarını veren herhangi bir clunker alıyor, bu nedenle Hedef hediye kartlarından bahsetmeden, kesinlikle buna değecek Pixel 7 ve Pixel 7 Pro fırsatları olacak.

Pixel 7 ve Pixel 7 Pro’nun kilidini açabilir misiniz?

  • Evet, Google Store, Amazon ve Best Buy, Target veya Walmart’ta

Sadece bu da değil, Google’ın çevrimiçi mağazasında bir Pixel 7 ve Pixel 7 Pro seçmeseniz bile, tüm modeller genellikle herhangi bir taşıyıcıda kullanılacak en geniş 5G frekansını destekler, yalnızca nihai Verizon modeli mmWave desteği ekler. karışıma.telefon-1