Apex Legends etkinliği Fight or Fright, PC’deki en iyi battle royale oyunlarından birinde bir ay sürecek Cadılar Bayramı kutlaması için geri dönüyor. Monsters Within’in yerini aldığı 2021’de ortaya çıkmasa da Fight or Fright üçüncü yılı için geri döndü. Beast of Prey etkinliği sırasında tanıtılan son derece popüler yeni Gun Run modu, kabus Gölge Royale ve hayranların favorisi Control dahil olmak üzere bir dizi ürkütücü Apex Legends görünümü ve çeşitli dönen Apex Legends sınırlı süreli modları getiriyor.

Apex Legends Fight or Fright, 4 Ekim – 1 Kasım tarihleri ​​arasında canlı yayında. Her hafta, oyuncuların katılabileceği özellikli bir LTM ile birlikte bir dizi benzersiz görünüm ve satılık paketler sunulacak. Ayrıca tüm etkinlik süresi boyunca belirli sayıda görünüm ve paket sunuluyor: İç İblis (Kül), Bıçaklı Gezgin (Seer), Steampunk Speedster (Oktan), Statik Başak (Wattson), Ölümcül Oyuncak (Revenant), Çok Ciddi (Kostik) ve iki silah tılsımı – Hugs Please ve Trick-Or-Treat.

Etkinlik sırasında üç sınırlı süreli mod mevcut olacak. Olympus After Dark’taki Shadow Royale, öldürülen Legend’in zombi benzeri bir ‘Gölge formunda’ yeniden doğduğunu gören Trios’a özel bir yaklaşımdır – bu onların duvarlarda koşmasına, çift zıplamasına, müttefikleri canlandırmasına ve ekstra yakın dövüş hasarı vermesine olanak tanır. Gölgeler, tüm kadroları yok edilene kadar durmadan yeniden doğacak. Ayrıca, ekiplerin üç ele geçirme noktasını tutmak için savaştığını gören hayranların favorisi Kontrol ve ekiplerin, sonunda bir fırlatma bıçağı indirerek zaferi güvence altına alıncaya kadar çok çeşitli bisiklet silahlarıyla öldürme elde etmesi gereken Gun Run.

Apex Legends Fight or Fright 2022 programı

için tam program Dövüş ya da Korku olay şöyle:

1. Hafta: 4-11 Ekim

  • LTM: Olympus After Dark haritasında Shadow Royale.
  • Wraith – Nothing Phases Me paketi, Voidwalker paketi, Acrobat emote, Into the Light son işlemcisi, Wraith’s Wrath paketi, Leap of Wraith paketi.

2. Hafta: 11-18 Ekim

  • Gun Run, Estates After Dark, Skulltown ve Fragment East haritalarında.
  • Pathfinder – Just the Facts paketi, Memoir Noir paketi, Old Bot, New Trick emote, Iron Haymaker son işlemci, Best Friend paketi, Our Powers Combined paketi.

3. Hafta: 18-25 Ekim

  • Lav Sifonu, Barometre ve Karanlıktan Sonra Labs haritalarında kontrol.
  • Cadılar Bayramı cilt paketleri geri dönüyor.

4. Hafta: 25 Ekim – 1 Kasım

  • Olympus After Dark haritasında Shadow Royale.
  • Cadılar Bayramı cilt paketleri geri dönüyor.

3. ve 4. Haftalarda bir dizi geri dönen Cadılar Bayramı kostümleri satışa çıkacak – Emerald Enchantress (Wraith), Wicked Harvest (Bloodhound), Sweet Dreams (Caustic), Dread Navigator (Bloodhound), Hunter Within (Bloodhound), Out For Blood (Seer) ), Midnight Cipher (Kripto), Old Town (Mirage), Blood and Plunder (Mad Maggie), Born in Blood (Cebelitarık), Necro Nightmare (Revenant), Synthesis Chamber (Caustic,) La Catrina (Bangalore), Dread Captain ( Sigorta) ve Muerte Rapida (Oktan).

Etkinliğe katılıyorsanız, mevcut metadaki en iyi Efsaneler için Apex Legends seviye listemize ve Apex Legends sezon 14’teki en iyi silahları seçtiğimizden emin olun, böylece ne alacağınızı bilirsiniz. Ayrıca yaklaşmakta olan Apex Legends sezon 15 çıkış tarihi ve daha fazlası hakkında tüm önemli bilgilere sahibiz.oyun-2