Anime Ed Sheeran -beklenmedik bir kelime kombinasyonu – Sheeran’ın yeni müzik videosu Celestial’da ortaya çıkıyor. Şarkı Pokemon Scarlet ve Violet için yapılmıştır ve oyun içinde görünecektir.

Müzik videosunda Sheeran, Pokemon’un yardımıyla sıradan aktiviteler (uyanma, yemek pişirme ve dolaşma) yapıyor. Squirtle bir mutfak yangını söndürür. Machamp, Sheeran’ın piyanoyu hareket ettirmesine yardım eder. Ve tabii ki, Pikachu sürekli olarak varlığını sürdürüyor – özellikle heyecan verici bir çalar saat olarak hizmet ediyor. Müzik videosu gerçeklik ve 2D animasyon arasında gidip geliyor ve sonunda Sheeran’ın bir spor salonu lideri gibi göründüğü ve ekibini güçlü Mewtwo’ya karşı gönderdiği bir sahnede doruğa ulaşıyor.

İlgili haberlerde, yeni bir Nintendo OLED Switch Pokemon Scarlet ve Violet, 350 $ karşılığında ön sipariş vermeye hazır. Başlangıç ​​Pokemon sanatının yanı sıra kırmızı ve menekşe Joy-Cons denetleyicilerine sahiptir.

Pokemon Şirketi ayrıca son duyuru olarak kıvrak bir Diglett kuzeni ile son birkaç aydır Scarlet ve Violet Pokemon’u tek tek ortaya koyuyor. Wiglett adlı yeni Pokemon, bir bahçe yılan balığını andırıyor.

Pokemon Scarlet ve Violet, 18 Kasım’da yalnızca Nintendo Switch’te yayınlanacak.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1