Netflix’in Cyberpunk Edgerunners hit serisinin hayranları bu yeni Cyberpunk 2077 Edgerunners modlarına kesinlikle bayılacak.

Edgerunners anime serisi sıcak ve CD Projekt Red’in sıkı çalışmasıyla birleştiğinde Cyberpunk 2077’ye olan ilgiyi yeniden canlandırdı. Anime serisi kısa süre önce 30’dan fazla ülkede Netflix Top 10’a ulaştı ve buna karşılık Cyberpunk 2077 Steam’deki eşzamanlı oyuncu sayılarına ulaştı. bir haftadan fazla bir süredir yükselişte ve son zamanlarda The Witcher 3 için tüm zamanların Steam Peak Eşzamanlı Oyuncularını geçti – kesinlikle oldukça etkileyici.

Edgerunners’ın popülaritesi nedeniyle, geçen hafta Cyberpunk 2077 için birkaç yeni mod yayınlandı ve birkaç ilginç olanı paylaşmak istedik.

En popüler yeni modlardan biri, Edgerunners Lucy yüz modu Bu, Kadın V’nin yüz ön ayarının yerini alır. Sadece bir hafta içinde bu mod 24.000’den fazla indirildi ve sayısız onay aldı. Aşağıda, bu modun bazı ekran görüntülerini çalışırken bulacaksınız.

İlgilenenler indirebilir Cyberpunk 2077 Edgerunners Lucy buradan modla yüzleşiyor.

Ele almak istediğimiz ikinci mod, Kadın V stok saç rengini ve stilini Rebecca’nın stili ve rengiyle değiştiren Rebecca saç modeli ve renk modudur. Mod Nexusmods’tan buradan indirilebilir.

Dikkatinize sunmak istediğimiz üçüncü ve son mod, oyuncuların V’s Mansion’ı (Edgerunners serisinde görüldüğü gibi) herhangi bir yükleme ekranı olmadan satın almalarını ve erişmelerini sağlayan V Edgerunners Mansion DLC modudur. Ayrıca bu mod yeni oturma, uyku, gardırop ve duş etkileşimleriyle birlikte geliyor. Hayranların denemek isteyebileceği ilginç bir mod.

Bu modun en son sürümü Nexusmods aracılığıyla da indirilebilir.

Her zaman olduğu gibi, modları kullanmadan önce sağlanan kurulum talimatlarını okuduğunuzdan ve uyguladığınızdan emin olun.

Cyberpunk 2077 şu anda PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PS5, PS4 ve Stadia için tüm dünyada mevcut. Cyberpunk: Edgerunners serisi şu anda Netflix’te izlenebilir.

Bu yazıda bahsedilen ürünler

<!–

The links above are affiliate links. As an Amazon Associate, Wccftech.com may earn from qualifying purchases.

–>genel-17