WoW Dragonflight Rahipleri yepyeni bir seviye seti alıyor ve şimdi yeni teçhizata ilk kez bakıyoruz. Blizzard’ın MMORPG’sindeki her sınıf yeni seviye setler alırken, daha nadir setlerden bazıları özel efektlerle birlikte geliyor ve Priest’e ciddi anlamda yeni bir kıyafet uygulanıyor.

Şifa sınıfı uzun zamandır Gilded Seraph’s Raiment ve Vestments Of Blind Absolution gibi modaya uygun teçhizatı seviyor, ancak şimdi tüm rekabeti geride bırakan yeni bir seviye seti var.

İlk ortaya çıkan vay kafalı, Yeni Vault of the Incarnate Raid, bir kask ve şimşek etkisi olan omuz parçalarını düşürecek. Ekipmanın uzun, kavisli omuzları olan, hem önde hem de arkada aşağı sarkan cüppelerle çerçevelenmiş devasa kanatlı bir miğferi vardır.

Mythic, Heroic, Normal ve LFR için farklı transmog kademe setleri düşerken, her teçhizat setinin renk şeması Shadowlands’deki diğer sınıflarla aynı şekildedir. PvP’ye gelince, Elite ve Gladiator de farklı renkler alacak. En dikkate değer PvP kademe seti, ateş kırmızısı ve ayrıca dümen ve omuz parçalarında şimşek efektlerine sahip olması nedeniyle Elite PvP setidir.

Normal transmog, gruptan elde edilmesi en kolay olacak olsa da, Priest sınıfı için en havalı ve en marka olabilirler. Cüppeler beyaz, altta yanık kırmızı vurgular var ve miğfer ve omuzlar göksel bir sarı renkte parlıyor.

WoW oyuncularının Dragonflight’ta Priest oynamak için herhangi bir nedene ihtiyacı varsa, bu da en az diğerleri kadar iyi bir nedendir. Bir sonraki WoW genişlemesi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, WoW Dragonflight önizlememize ve hemen geri dönmek isteyenler için en iyi WoW eklentilerine göz atmayı unutmayın.oyun-2