Vivo'nun bir sonraki amiral gemisi X80 Pro+ değil X90 Pro+ olabilir

Kapat

canlı Daha önce Snapdragon 8 Gen 1 işlemci tarafından desteklendiği söylenen X80 Pro+ cihazını iptal etmeyi planladığı bildiriliyor. Çinli akıllı telefon üreticisi şirketin bir temsilcisi, Çin’deki Vivo X Fold+ lansman etkinliğinden sonra aynı şeyi doğruladı, GizmoChina’ya göre.

Bu arada şirket, bu amiral gemisi akıllı telefon serisinin yeni neslini geliştirmeye başladı. Vivo X90 Rapora göre, 2022’nin sonundan önce (geçici olarak Aralık ayında) piyasaya sürülmesi beklenen Pro+. Bunun dışında, rapor ayrıca aşağıda belirtilen bazı önemli ayrıntıların çevrimiçi olarak aktarıldığını da ortaya koyuyor.

Ayrıca Okuyun

Vivo V25 5G SSS Hindistan'da Vivo V25 5G fiyatı nedir kullanılabilirlik özellikleri ve teklifleri

Vivo X90 Pro+: Beklenen özellikler
bu Vivo X90 Pro+ bir parçası olması bekleniyor Vivo X90 serisi Vanilya Vivo X90 akıllı telefonu da içerecek ve Vivo X90 Pro cihaz.

Vivo X90 Pro akıllı telefonun Snapdragon 8 Gen 2 yongası, 100W hızlı şarj ve 1 inçlik kamera sensörü gibi bazı temel özellikleri içermesi bekleniyor. Ancak rapor, vanilya X90 cihazı hakkında herhangi bir ayrıntı paylaşmadı.

Yaklaşan Vivo X90 Pro+ akıllı telefonun AMOLED E6 ekrana sahip olması muhtemel, ancak rapor ekranın boyutu ve çözünürlüğü hakkında herhangi bir ayrıntıdan bahsetmedi. Ekranın 4K Quad HD+ çözünürlük sunacağı söyleniyor.

Ayrıca Okuyun

Vivo V25 Pro incelemesi Çok yönlü yetkin bir ürün

Cihazın Snapdragon 8 Gen 2 mobil platformundan güç alması bekleniyor ve en yeni LPDDR5x RAM ile dolu olabilir ve UFS 4.0 dahili depolama.

Kamera ön tarafında, Vivo X90 Pro+ akıllı telefonun 1 inçlik ana kamera sensörünü ve 5x’e kadar optik yakınlaştırmaya izin veren 64MP telefoto kamerayı içeren bir arka kamera kurulumuna sahip olması bekleniyor.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9