Samsung’un sonunda ortaya çıkıp çıkmayacağı Galaxy S23 ailesi bazılarınızın beklediğinden daha erken ya da değil… öyle görünüyor ki, söz konusu süper premium telefon ailesinin üç üyesinin de dışarıdan nasıl görüneceğini tam olarak biliyoruz ve aynı zamanda S22’ye göre hangi dahili yükseltmeler hakkında oldukça iyi bir fikre sahip oluyoruz. diziler yolda.

Bekle, bu S22 Ultra değil mi?

Bu… yakın, evet, ama eğer daha dikkatli ve kapsamlı bir şekilde bakarsanız, tüm Bu neredeyse kesinlikle güvenilir fabrika CAD tabanlı işlemelere titizlikle dahil edilen S23 Ultra tasarım öğeleri, birkaç ince ancak potansiyel olarak önemli değişikliği kesinlikle fark edeceksiniz.

Arka kamera modülü ilk bakışta kesinlikle tanıdık gelse de, örneğin, ahizenin sol tarafındaki üç büyük atıcının yanındaki hızlı bir tarama, şüphesiz cam panelle aynı hizada oturan iki ek sensörü tanımlayacaktır.

İkinci grubun bir üyesi elbette LED flaştır ve bu iki bileşenin daha önce dışarı çıkması için gerçekten hiçbir neden yoktu, bu yüzden görmek güzel Samsung, tartışmasız bir şekilde kazanan ultra üst düzey akıllı telefon tasarımını iyileştirmeye odaklanıyor.
Tabii ki, üç “ana” kamera (ayrı ayrı) ahizenin parlak arkasından dışarı çıkmaya devam ediyor, ancak özellikle de delice gelişmiş özelliklerini ve gerçek dünyadaki yeteneklerini düşündüğünüzde, bu sizi o kadar rahatsız etmeyecek. Neredeyse kesinlikle, değişmediği iddia edilen 12MP ultra geniş açılı lens ve 10x optik yakınlaştırma becerilerine sahip 10MP periskop telefoto canavarın eşlik ettiği büyük ölçüde yükseltilmiş 200MP bir snapper’a bakıyorsunuz, bu yüzden söz konusu sensörlerin bu kadar incelikli olması gerçek bir mühendislik mucizesi. ve oldukları gibi göze batmayan.

Yukarıdaki resimde yakından ve net bir şekilde tasvir edilen bir başka ince revizyon, Galaxy S23 Ultra’nın nispeten düz S22 Ultra’dan bile daha az kıvrımlı bir gövdeye sahip olduğunu ve artık kullanılmayan Galaxy Note serisine saygı duyduğunu gösteriyor. Bu kutu gibi adam kesinlikle standart olarak kutusuna kullanışlı bir S Pen eklemeyi garanti ediyor ve elbette Samsung’un ikonik kaleminin işlevselliğini iyileştirme planları olup olmadığını bilmek için biraz erken.telefon-1