şimdiden ileriye bakıyoruz Genshin Impact 3.2 çıkış tarihi3.1 güncellemesi bu hafta gelmesine rağmen yeni Genshin Impact karakterleri ve yepyeni bir alan getiriyor.

Hoyoverse duyurdu 3.0-3.2 güncellemelerinin her beş haftada bir geleceğini ve 3.2 güncellemesi için bir tarih sağladığını, ancak bu zamanın daha yakın değişebileceğini söyledi. Ayrıca Dendro Archon’un karakter sancağının ne zaman geleceği ve gelecekte Küçük Lord Kusanali’nin yanında kimin görüneceği konusunda da spekülasyonlar var. Genshin Impact 3.2 çıkış tarihi ve güncellemeyle gelen her şey hakkında bildiğimiz her şey burada.

Genshin Impact 3.2 çıkış tarihi

Genshin Impact 3.2 çıkış tarihi 2 Kasım 2022’dir. Bu, bir sonraki güncellemenin beş haftalık programa bağlı kalmasına neden olur.

Genshin Impact 3.2 yaklaşan karakterler

Bir sonraki güncellemede kimin görünebileceğine dair birkaç spekülasyon olsa da. Hoyoverse iki yeni karakteri resmi olarak duyurdu, ancak çıkış tarihleri ​​doğrulanmadı.

Layla bir Cryo karakteridir, hakkında pek bir şey bilmesek de “Yarı Uyanık, Yarı Uykuda, İnanılmaz” olarak tarif edilmiştir.

Bir sonraki karakter, Dendro Archon ve Nahdia olarak bilinen Küçük Lord Kusanali, sürpriz değil.

Genshin Impact 3.2 canlı yayın

Genshin Impact canlı yayını için bir tarih veya saatimiz yok, ancak genellikle güncellemenin yayınlanmasından bir hafta kadar önce gerçekleşir, bu nedenle Ekim ayının sonuna doğru bir canlı yayın bekleyebiliriz.

Razer Iskur X – Genshin Etki Sürümü Razer Iskur X – Genshin Etki Sürümü Razer 499,00 $ Şimdi al Network N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Genshin Impact 3.2 güncellemesi hakkında bildiğimiz her şey bu, ancak daha fazlasını öğrendiğimizde bu kılavuzu güncelleyeceğiz. 3.2 canlı yayın düştüğünde Genshin Etki kodlarımızı da kontrol etmeye değer.oyun-2