Yıldönümünde Genshin Impact 3.1’in yayınlanmasının ve nefes kesen Quest’in devamının ardından, 3.2 güncellemesiyle gelen oyuncular daha fazla içeriğe acıktı.

Aç gezgin dostlarımızı beslemek için Genshin Impact sızıntılarının dünyasının derinliklerine dalacağız, yaklaşan güncelleme ve içeriği hakkında konuşacağız.

Sevgili gezgin, Genshin Impact’in 3.2 güncellemesiyle ilgili aşağıdaki içerik ve sızıntıların esas olarak Twitter ve Reddit gibi platformlardan kaynaklandığını unutmayın. Bu tutamaçlar (vadesi geldiğinde kredi kullanacağız) resmi olmayan bilgileri gösterir ve nihai ürünün yapısını göstermez veya tartışmaz.

Özet

 • Yeni Karakterler: Genshin Impact’in bir sonraki güncellemesinin 2 Kasım 2022’de yayınlanması bekleniyor. Dördüncü Archon’umuz olan Küçük Lord Kusanali’yi de beraberinde getiriyor. Nahida bu dendro Arkon. adlı yeni bir karakter daha Leyla ayrıca bir afişte yer alacaktır.
 • Tekrarlar: Yae Miko/Childe’nin güncelleme süresi boyunca yeniden yayınlanması bekleniyor.
 • Yeni patron: Ayrıca, Hipostaz Ailesi’nin nihayet çiçek açmasıyla tamamlanmasını da bekleyebiliriz. dendro Hipostaz bir yerde Sümerce.
 • Olaylar: Olaylara gelince, şimdilik bildiğimiz tek şey Labirent Savaşçıları etkinliğinin ve Liben’in geri döndüğü!
 • Görev Karakterleri: İki yeni karakter, Kaveh ve Leylaayrıca yeni Quest Line sırasında ortaya çıkması bekleniyor.

Genshin Etki Güncellemesi 3.2 Sızıntıları: Karakterler

İşte Genshin Impact Güncellemesi 3.2’de çıkan tüm karakterlere bir bakış

Nahida

Genshin Impact’in en yeni güncellemesi beraberinde iki yeni karakter getirecek, bunların en göze çarpanı herkesin sevdiği Archon, Nahida-Ayrıca şöyle bilinir Küçük Lord Kuşanali.

Genshin Impact 3.2 Güncellemesinde Geliyor: Küçük Lord Kusanali, Nahida
Nahida

Nahida‘nin Kiti hala Genshin Impact geliştiricileri tarafından kesinleştirilmedi, ancak 3.2 güncelleme sızıntılarına güveneceksek, kitinin bazı yönlerini güvenilir bir şekilde varsayabiliriz:

 • Nahida tercih ettiği silah türü olarak bir katalizör kullanması bekleniyor.
 • Elemental Yeteneğinin, filmdeki “Kamera” gibi bir zaman duraklatma yeteneği olduğuna inanılıyor. Fayz Denemeleri 3.0 sürümünde olay. Bu durumdayken, Nahida düşmanları “işaretler”, reaksiyona dayalı DPS karakterlerinizin onlara daha fazla HSR vermesini sağlar.
 • NahidaElemental Burst, geniş bir etki alanına sahiptir ve piro, Elektroveya hidro vizyonlar.

Leyla

İkincisi, Oyuncular ayrıca 4 yıldızlı karakter için de çekebilir, Leyla.

Genshin Impact 3.2 Güncellemesinde Geliyor: Layla, Fantastik Akşam YıldızıGenshin Impact 3.2 Güncellemesinde Geliyor: Layla, Fantastik Akşam Yıldızı
Leyla
 • Leylavizyonu şudur kriyove tercih ettiği silah olarak bir kılıç kullanıyor.
 • Diona gibi destekleyici bir karakter gibi görünüyor. Sızıntılara dayanarak, Leyla Aktif karakterinizi Elemental Beceri ile koruyan HP tabanlı bir yapıyı tercih eder.
 • Patlamasının da bazı destekleyici özelliklere sahip olduğunu varsayabiliriz, ancak şimdilik tek bildiğimiz, hareket eden bir “taret” çağırdığı. kriyo DMG.

Genshin Impact Güncellemesi 3.2 Sızıntıları: Tekrarlar

Yoimiya, Childe, Yae MikoYoimiya, Childe, Yae Miko
Sürüm 3.2’de Tahmini Yeniden Çalıştırmalar.

HoYoverse’ın olay-karakter sinerjisine özel olduğu gibi, oyuncular bir başkasına daha tanık olabilir. Tartaglia tekrar çalıştırın. Şanslar, Yoimiya ayrıca karakterin yanında tekrar çalışır. Ancak kesin olarak bilmiyoruz; sızıntı yapanlar, Yae Miko’nun ilk tekrar etkinliğine de tanık olabileceğimiz konusunda kararlı görünüyor.

Genshin Etki Güncellemesi 3.2 Sızıntıları: Olaylar

Genshin Impacts Güncelleme 3.2’deki tüm sızdırılmış olaylara hızlı bir bakış:

Savaş Etkinliği

Genshin Impact topluluğundan gelen 3.2 sızıntılara dayanarak, çocuk Inazuma’da daha da fazla sorun çekmiş gibi görünüyor. O ve Yoimiya, aşağıdakilere odaklanan savaş tipi bir etkinliğe katılacaklar. Büyük Mujina Youkai.

Freemogems Etkinliği

Freemogems EtkinliğiFreemogems Etkinliği
Liben, Görüntü Kaynağı; spor

Olay, muhteşem Mal, favori ev sahibimiz Liben ile birlikte Mondstadt.

Genshin Etki Güncellemesi 3.2 Sızıntıları: Patronlar

dendro hipostatisdendro hipostatis
dendro hipostatit Pinterest’ten Kaynaklanan Resim: Baal

Yeni aldığımızdan beri dendro 3.2’deki karakter, daha fazlası gelecek (El Haitham) oyunun sonraki sürümlerinde, bu karakterlerin sürüm 3.2’de bu yeni patronun damlalarını kullanacağını varsaymak doğru olur. hakkında fazla bilgiye sahip değiliz. dendro Hipostaz, ancak karakterlerinizi zayıflatabilir, iyileşmek için yemek yemelerine izin vermez.

Ancak heyecan verici olan şey, bu Hipostazın tanıtılmasının nihayet Elemental yediliyi sona erdirmiş olmasıdır.

Çözüm

Bugün sizin için sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar! Güvenilir bilgi kaynaklarına ulaştığımızda bu makaleye daha fazla içerik ekleyeceğimizden emin olacağız, bu yüzden bunu dört gözle bekliyoruz. Bu arada, Cyno, Nilou ve Candace ile ilgili kılavuzlarımıza göz atmaktan çekinmeyin, En yeni karakter 3.1’de! Lütfen düşüncelerinizi ve önerilerinizi yorumlarda bırakın!oyun-5