Haftanın ortası olabilir, ancak bu Wordle treninde hala yavaşlama yok. Wordle’ı doğru hale getirmek söz konusu olduğunda, ihtiyacı olan insanlara daha fazla yardım sunmak için geri döndük. Bu sefer, 28 Eylül’deki cevaba yardımcı oluyoruz. Ve bu Wordle’ı doğru yapmak istiyorlarsa, birçok oyuncunun ihtiyaç duyacağı şey yardım. Bu, geçen haftanın en zor cevaplarından biri ve oyuncuların kelime dağarcıklarını genişletmelerini gerektirecek. Henüz Wordle’a başlamadıysanız, önerilen başlangıç ​​sözcükleri listemize göz atabilirsiniz. Ancak, başlangıç ​​noktasını çoktan geçtiyseniz, muhtemelen bazı ipuçları arıyorsunuz.

Neyse ki, bu makalede tam da bunu sağlıyoruz. Ayrıca tam cevabı daha da aşağıda heceliyoruz, bu yüzden şımartılmak istemiyorsanız aşağıdaki ipuçlarını okumayın.

Bugünün Wordle Cevabı – 28 Eylül 2022

Bugünün Wordle yanıtıyla doğrudan ilgili iki ipucuyla başlayacağız, ancak hemen vermeyin.

  • İpucu 1: Bu kelime, bir başkasından zorla veya yasadışı yollarla yetki almak anlamına gelir. “Ofis” de Michael, Noel Baba gibi giyinip David Wallace ile konuşurken Phyllis’in onu devirdiğinden şikayet ederken bu kelimeyi yanlış telaffuz eder.
  • İpucu 2: Bu kelimenin bir sesli harfi var ama tekrar ediyor. Bu sesli harf kelimenin başında ve ortasında gelir.

Eğer bu ipuçları topu sizin için yuvarlamaya yetmediyse, 28 Eylül Wordle’ın tam cevabını okumaya devam edebilirsiniz. Bugünkü Wordle’ın tam cevabı “gasp” dır. Her gün duyduğun, hatta düşündüğün bir kelime değil. Wordle tanrıları bugün kesinlikle oyuncuları test ediyordu. Ancak, umarız her oyuncu bugün serisine devam edebilmiştir. Wordle kılavuzlarımızın başka bir baskısı için yarın tekrar kontrol edin.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1