Genellikle bir “KYC” ile başlar, Müşterinizi Tanıyın

– sahip olduğum/oynadığım kaç tane CoD oyunu var. Call of Duty ’03’e kadar uzanıyor.

– Ağırlıklı olarak hangi platformdayım?

– Esas olarak hangi tip kontrolör girişini kullandım

– Ayrıca normalde kaç saat video oyunu oynadığımı da

– Betanın kaç saatini oynadım, bu ilginç çünkü arka uç sunucuları aracılığıyla bilebileceklerini varsayıyorum.

– Arkadaşlarla oynarsam ya da oynamasam

– Arkadaşlarla oynamak isteyip istemediğime dair tercihim

– (PC’de olduğum için), CPU ve GPU’da çoktan seçmeli

– İzlediğim yayıncılardan herhangi birinin etkisi olup olmadığını/beta betadan haberdar edip etmediğini soran bir soru vardı.. (büyük ihtimalle hangi kampanyaların ne kadar etkili olduğunu görmek için…Mountain Dew otobüs durağı vs Pokimane, lol)

Daha sonra MWII Beta oyun sorularına geçilir.. genellikle 1-6, V memnun değil V Memnun’a vererek veya 10=15 maddelik bir liste vererek ve sizden ilk 3’ünüzü sıralamanızı isteyerek.

– Oynamayı sevdiğiniz en iyi 3 oyun modunuz hangisi diye sordunuz mu? : Prop avı, SnD, WZ, Rescue’dan her şey

– En sevdiğiniz üç haritanın ne olduğunu sordu

– Mini harita, avantaj paketleri, öldürme serileri, alan yükseltmeleri ve avantajlar gibi “özellikleri” 1-6 arasında derecelendirmesi istendi.

– Temel olarak beta ile ilgili neyi beğendiğinizi ve neyi beğenmediğinizi soran bir serbest form/açık metin yanıtı vardı.

– Oyun deneyimi hakkında ne düşündüğünüzü sordunuz mu? yani “Ağ/gecikme”, sesli sohbet, oyun bulma, FPS performansı ve hatta karakter diyaloğu, (Bunun, işleri alt düzeye almaları gereken diğer İngilizce olmayan pazarlar için olabileceğini varsayıyorum)

Son olarak, yanıtlarınıza göre. Anketin bazı takip soruları sormak için bir mantığı olduğuna inanıyorum.

– Benim için özellikle MnK’daki hareket hakkında ne hissettiğimi sordu.

– Bana hangi özelliklerin daha önemli olduğunu sordu?: İlginç/düzenli olduğunu düşündüğüm sunucu tıklama oranı, PC olduğum için tekrar G-sync uyumluluğu, steam erişimi gibi yanıtlardan biri?

– Bana oyunu indirme deneyimimin nasıl olduğunu sordu

Tüm hatırlayabildiğim bu.. Aldığımda çoklu görev yapıyordum lol. Ancak imHo, anket aslında biraz ayrıntılı ve anketi kim yazdıysa, oyuncular olarak ne hakkında konuştuğumuzu biliyor. Yani – Sunucu onay oranı? Belki yaşlıyım ama söz veriyorum 13 yaşında sıradan bir 2003 olarak, bundan haberim yoktu.

Modern Warfare 2 beta anketinin kendisine şu adresten erişilebilir: bu bağlantıkilitli gibi görünse de, yalnızca kayıtlı e-posta adresine sahip olanlar onu alabilir.oyun-6