Xiaomi, ön rezervasyon aşamasında 50 $ karşılığında sunulan Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition ev güvenlik kamerasını tanıttı.

Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition, 2560 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip bir görüntü sensörü kullanır. Kamera, gelişmiş kızılötesi gece görüşü ve yüksek kaliteli sese sahip dahili hoparlörler sunar.Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition, tek dokunuşla aramayı ve iki yönlü sesli iletişimi destekler ve ilginç bir işlevle donatılmıştır: kamera bir arama yaptığında ancak kimse cevap vermediğinde, akıllı telefonunuza sesli mesaj gönderebilirsiniz.

Yeni Mijia MJA1 çipi ile donatılan kamera sayesinde çocuğun uyanık, uykuda veya hareket halinde olduğunu algılayarak kullanıcıya bildirim gönderiyor. Kamera, hareket tanıma, evcil hayvan tanıma, insan figürü algılama, yüz algılama ve diğer işlevleri destekler ve çeşitli otomasyon senaryoları ayarlayabilir. Ayrıca Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition ile yüksek kaliteli vloglar kaydedebilirsiniz.

Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition, 360 ° panoramik görünümü destekler ve çevre etrafındaki 6 ayar noktasını izleyebilir. Kamera, 2,4 GHz ve 5 GHz’de çift bantlı Wi-Fi’yi destekler ve 256 GB’a kadar mikro SD kartları destekler. Aynı zamanda, Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition, H.265 kodlama teknolojisini destekler.

Yüksek kaliteli görüntü ve sese sahip, teknolojik olarak en gelişmiş Xiaomi kamera sunulmaktadır.

Xiaomi Smart Camera 2 AI Enhanced Edition satışları 2 Ekim’de başlayacak.genel-22