Yeni bir Fortnite silahı heyecan verici bir zaman ve battle royale oyunu çok düzenli olarak güncellendiğinden, bu duygudan oldukça düzenli olarak zevk alıyoruz. Sürekli gelişen bir oyun için pazardaysanız, o zaman Fortnite sizi ele geçirdi, çünkü kelimenin tam anlamıyla her şey her zaman değişiyor.

Pek çok insan EvoChrome silahlarının beğenisine hala alışacak olsa da, bu, sızıntılara göre yakında daha fazla yeni silah almayacağımız anlamına gelmiyor. Sızıntılar bize Fortnite hayranlarına bu hafta iyi davranıyor, Fortnite harita değişiklikleri dün ortaya çıkıyor ve bugün bize ilginç görünen yaklaşan bir Fortnite silahını getiriyor.

Tamamen yeni bir silah olmaktan çok, ki bu kuşkusuz oyun ilerledikçe çok daha zorlaşıyor, bu, birçok oyuncunun uzaklardan düşmanları yok etmek için kullanmayı sevdiği DMR’ye yapılan bir ince ayar. Yarı otomatik menzilli bir silah olan DMR, menzilli dövüşü seven oyuncular için harikadır, ancak ilk atışı yapmayı garanti edemez ve bu yeni varyant daha da hızlı olacak gibi görünüyor.

HypeX tweet attı “Cobra DMR”nin verdiği hasarın standart bir hasardan daha düşük olacağını, ancak şarjör boyutunun iki katına ve daha hızlı atış hızına sahip olacağını ve bu da insanların daha fazla atış yapmasına izin verecek. Yine de daha uzun yeniden yükleme süresi ve biraz daha kötü bir geri tepme modeliyle uğraşmanız gerekecek, ancak bunu umursamadığınız sürece, bu, özellikle büyük klips boyutu sayesinde birden fazla rakibe karşı, menzilli savaş için harika bir silah olabilir. .

Fortnite tavsiyenizde biraz daha fazla yapı arıyorsanız, devam edin ve battle royale oyunu yeni bir sezona girerken hayati önem taşıyan Fortnite ipuçlarımıza ve püf noktalarımıza bir göz atın.oyun-2