İle Surface Pro 9 neredeyse kesinlikle köşede, Microsoft’un 2019’da piyasaya sürülen 2’si 1 arada ürününü satmayı bırakması şaşırtıcı olmamalı. Surface Pro 7 güç merkezi… nispeten yakın geçmişte bir noktada.

Ancak kesinlikle çok yönlü ve makul düzeyde özelliklerle dolu Windows tableti, birkaç üçüncü taraf ABD perakendecisinde her zamankinden daha düşük fiyatlarla hala mevcuttur. Örneğin Woot, şu anda normalden çok daha ucuza iki farklı paket satıyor ve pazarlık avcıları yazılım ve donanım ürünleri arasında oldukça zor bir seçim yapıyor.

Donanım anlaşması, özellikle Surface Pro 7’yi tablet olarak değil bir dizüstü bilgisayar olarak (veya alternatif olarak her iki tür bilgisayar makinesi olarak) kullanmayı planlıyorsanız, tartışmasız daha çekicidir. Acele ederseniz, 12,3 inçlik tabletin yanı sıra 529,99 dolarınız size üretkenliği artıran bir Type Cover klavye ve yaratıcılığı teşvik eden Surface Pen…

Güvertede mütevazı 4 gig RAM ve özellikle etkileyici olmayan 11. Nesil Intel Core i3 işlemciye sahip giriş seviyesi 128 GB depolama varyantına bakıyor olsanız bile, tabletin değeri bu iki aksesuar tarafından kesinlikle artırıldı.

Her üç ürün de yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasarsızdır ve Woot bu paketi yalnızca 220 dolar indirimli olarak listelese de, orijinal birleşik fiyatı 750 doları çok aştı.

Aynısı, bir yıllık Microsoft Office 365 erişimi ve yukarıda bahsedilen aynı Surface Pro 7 yapılandırmasının yanı sıra 12 aylık AVG Internet Security 2022 aboneliği ile 599,99 ABD Doları ila 499,99 ABD Doları arasında değişen normal bir fiyattan aşağı işaretlenmiş olarak listelenen özel bir yazılım paketi için de geçerlidir.

Önümüzdeki iki gün için (veya Amazon’un yan kuruluşu Woot’un envanteri bitene kadar) mutlak bir değer şampiyonu olan “modası geçmiş” Pro 7, birçoğuna karşı oldukça iyi bir şekilde kendini koruyabilir. ham güçten ekran kalitesine ve özellikle genel üretkenlik ve faydaya kadar her şey açısından en iyi Android tabletleri.telefon-1