Orman elfleri tüm eğlenceyi yaşamamalı ve bu yüzden hoş görünümlü bir Total War: Warhammer 3 modu var. ladin strateji oyununun kampanya haritasında ormanları tırmanın. Mod, yalnızca daha yoğun, daha yemyeşil ormanlar elde etmekle kalmaz, aynı zamanda daha yıkıcı grupların bazılarının bir alanı parçalayarak geldiklerinde yanmış ve ölü ağaçları geride bırakmasını sağlar.

Kampanya Ormancılık (Vanilya) by Mazisky, Steam Atölyesi’nde mevcut ve Total War: Warhammer III’te ormanların çalışma biçiminde birkaç önemli değişiklik yapıyor. Genel olarak, haritanın her yerinde çok daha fazla ağaç vardır, bu nedenle daha kabarık, daha dolgun görünen ormanlar ve daha az seyrek veya çorak görünen alanlar elde edersiniz.

Canavaradamlar, Norsca ve Kaos Savaşçıları da dahil olmak üzere Kaos hizalı gruplar, güzel ve tematik olan bölgeleri fethettiklerinde arkalarında kavrulmuş, ölü ağaçlar bırakacaklar. Chaos Wastelands’da, varsayılan olarak orada bulunan uzun çamların yerine ölü ağaçlar bulacaksınız. Çamlar da her Kaos tanrısına ve bozulma türüne özgü bitki örtüsü ile değiştirildi.

Cathay’da çok daha fazla kiraz ağacının pembe çiçeklerini göreceksiniz, Vampir Kontlarının bölgelerindeki ormanlar ise daha koyu, daha yoğun ve genel olarak daha perili görünüyor.

En iyi Total War: Warhammer 3 modları sadece bir tık uzakta, bu yüzden daha fazla çeşitlilik arıyorsanız bunlara göz atın.oyun-2