Sonumuz Pedro Pascal

Ekran görüntüsü: HBO

Son olarak, HBO’larda Joel rolündeki Pedro Pascal’a daha iyi bir bakış Bizden geriye kalanlar series. Mandaloryalı star, dünya çapındaki Cordyceps Beyin Enfeksiyonu salgını sayesinde zombilere dönüşen insanlarla dolu “tıklayıcılar” ile dolu bir dünyada, kıyametten kurtulan bir kişi olarak yüzünü gösteriyor. Burada Pascal, başarılı PlayStation video oyunu serisinin liderini oynuyor ve (bir kez daha) bir çocuğu çok vahşi bir sınırdan geçirme göreviyle görevlendirildi.

Bir HBO toplantısında, Game of Thrones dikkat çekmek Bella Ramsey ayrıca, muhtemelen en acımasız zaman çizelgesini geçmek için Joel’in bakımı altında bulan Ellie olarak rol alıyor. Aşağıdaki fragmanı izleyin!

Sonumuz | Resmi Teaser | HBO Maks.

Açıkçası, televizyondaki zombi dönemiyle işimiz bitmedi ve Pascal’ın yeteneklerine sahip başka bir çocuğu evlat edinmesi, onu tıkırtı sürülerine kadar takip etmemiz için yeterli. Daha da iyisi, Pedro Pascal tarafından korunan dünyadan geçebilir miyim? bebek olabilirim.

Kotaku ayrıntıları Fragman, çok karanlık ve gölgeli virüslerin harap ettiği dünyanın görünümünden ilk oyundan çeşitli anlara kısa bir bakış sunuyor. Pascal ve Ramsey’e Joel’in erkek kardeşi Tommy rolünde Gabriel Luna, yeni karakterler olarak Troy Baker ve (video oyunlarında sırasıyla Joel ve Ellie’yi oynayan) Ashley Johnson katılıyor. Dost Sonuncumuz Oyunun kadrosunda Merle Dandrige ve Jeffrey Pierce de yer alacak: Dandridge direniş lideri Marlene rolünü yeniden canlandıracak, Pierce ise dizi için yeni bir karakter oynayacak.

Bizden geriye kalanlar 2023’te vizyona giriyor.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7