“Normal” bir OnePlus 10 modelinin yokluğunda, biraz bölücü markaya aşık olan Android uzman kullanıcıları yalnızca pahalı 10 Pro canavarı ve “modası geçmiş” arasında seçim yapabilirdi. Bu yılın daha iyi bir kısmı için 9 ve 9 Pro üst düzey oyuncular (en azından ABD’de).

Bir veya daha fazla ABD kablosuz servis sağlayıcısının sonunda 10T’yi taşıyacağı umuduyla, 6.7 inçlik 5G özellikli ahizeyi kilidi açılmış bir varyantta ön sipariş vermeyi ertelediyseniz, o an (neredeyse) geldi.
Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, T-Mobile, bu kötü çocuğu 29 Eylül Perşembe günü tuğla ve harç mağazalarında ve resmi web sitesinde satmaya başlamayı planlıyor ve Magenta’ya göre, başka hiçbir ABD mobil şebeke operatörü “OnePlus’tan en yeni 5G akıllı telefonu” almayacak.
Yukarıda bahsedilen kilidi açılmış model gibi, T-Mo’ya özel OnePlus 10T 5G, önerilen 649,99 $ fiyatla başlayacak, ancak ülkenin en büyük ikinci taşıyıcısı olup olmadığını öğrenmek için birkaç gün daha beklememiz gerekeceğini tahmin ediyoruz. 128 veya 256GB depolama yapılandırmasını alacak.

İkincisi, unutmayın, Amazon’dan 749,99 $’lık bir liste fiyatından 100 $’lık harika bir indirimle ön sipariş vermeye devam ediyor ve ayrıca giriş seviyesi sürümü söz konusu olduğunda “yalnızca” 8’e kıyasla 16 gig RAM’i de paketliyor. .

Özel tanıtım teklifleri açısından, T-Mobile, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, yeni ve mevcut abonelerin, yeni bir hizmet hattı veya “uygun” cihaz takası seçiminizle OnePlus 10T’yi önemli bir yüzde 50 indirimle (aylık fatura kredilerinden sonra) puanlamasına izin vermeyi planlıyor. içinde.

Bu, geçmişte diğer harika telefonlarda “Taşıyıcı olmayan” yüzde 100 indirimli anlaşmaların bazıları kadar büyük değil, ancak 325 dolar veya 650 dolar olsa bile, 5G özellikli 10T, nesnel olarak olağanüstü bir pazarlık.

daha düşük OnePlus 10 Pro, çeşitli şekillerde, ağız sulandıran 125W kablolu şarj teknolojisi ile birlikte gelir ve oldukça ince bir şekilde sıkıştırılmış ağır bir 4,800mAh pil yardımıyla “bir günlük güç” sağlamak için sadece 10 dakikaya ihtiyaç duyacağını vaat eder. , hafif ve birinci sınıf gövde.
Pro markalı kardeşi kadar büyük, OnePlus 10T, daha düşük çözünürlüklü 120Hz Fluid AMOLED ekrana sahipken, bir zamanlar söylentilere göre Snapdragon 898 adıyla anılan daha hızlı Snapdragon 8+ Gen 1 işlemciyi etkileyici bir şekilde paketliyor. T-Mobile’ın en son basın açıklaması.
10T’nin bu sonbahardaki en zorlu doğrudan rakibi muhtemelen Google’ın “vanilya” Pixel 7’sinin başlaması bekleniyor çok daha yavaş şarj, düşük 90Hz ekran yenileme hızı yetenekleri, önemli ölçüde daha az güçlü Tensor G2 SoC, çok daha üstün yazılım desteği ve muhtemelen daha iyi bir genel fotoğrafçılık deneyimi ile kendi başına çok makul 599 $ fiyat. Bu kesinlikle vermesi zor bir karar gibi görünüyor, ama en azından OnePlus görüşmede.telefon-1