var mı diye merak ediyorum Slime Rancher 2 çok oyunculu mod? Şirin ve renkli çiftçilik simülasyonu, ilk Slime Rancher oyununun geri dönen kahramanı Beatrix LeBeau olarak gizemli Rainbow Island’ı keşfetmenizi sağlıyor. Bununla birlikte, çok oyunculu modu yoktu, hikayenin kendisi, Beatrix’in Uzak, Uzak Menzil’de yalnız olduğunuz gerçeğine ağır bir şekilde oynuyor – elbette tüm o balçıklar ve tavuklar dışında.

Şimdi yeni meralara yelken açtınız, Slime Rancher 2 çok oyunculu modundaki yolculuğunuzda diğer oyuncuların ve arkadaşlarınızın size katılması için yer var mı? Viktor Humphries, Mocchi Miles ve diğerlerinden gelen düzenli aramalarla adada bize eşlik ederken, biz çiftçilerin maceralarımızı bazı arkadaşlarla paylaşmayı seveceğinden hiç şüphemiz yok. Peki Slime Rancher 2 için çok oyunculu eklendi mi?

Slime Rancher 2 çok oyunculu var mı?

Ne yazık ki, erken erişim durumunda, Slime Rancher 2 çok oyunculu modu yok. Daha önceki Slime Rancher gibi, hayat simülasyonu da tek oyunculu oynanışa odaklanıyor ve hikaye bir kez daha kahramanımızı tek başına seyahat ederken takip ediyor. Yukarıda bahsedildiği gibi, Beatrix, adanın gizemli hikayesini ilerletmek için bize uzaktan yardım eden Ogden ve Thora gibi NPC’lerden düzenli temas bekleyebilir. Arkadaşlarla oynamaya gelince, sadece en fazla Newbucks için veya en iyi Largo kombinasyonlarına sahip olan kişi için rekabet etmeniz gerekecek.

Ancak orijinal Slime Rancher’da olduğu gibi, aynı cihazda birden fazla kaydetme dosyanız olabilir, böylece arkadaşlarınız ve aileniz en azından aynı anda kendi çiftliklerini kurabilirler.

Slime Rancher 2 kooperatifi olabilir mi?

Bu aşamada, gelecekte Slime Rancher 2’de çok oyunculu bir seçeneğin olup olmayacağını söylemek zor, ancak Monomi Park’tan bu olasılığı öneren herhangi bir kelime olmadı. Bunun yerine, oyunun tek oyunculu köklerine bağlı kalması daha olasıdır.

Razer BlackShark V2 ProRazer BlackShark V2 ProRazer180 dolarGÖRÜŞNetwork N, uygun satışlardan bağlı kuruluş komisyonu kazanır.

Bu çok oyunculu oyunlar çağında, tek oyunculu deneyimi tekrar ziyaret etmek oldukça ferahlatıcı, bu nedenle ne olursa olsun kesinlikle Rainbow Island’a gitmeye değer. Ve tabii ki yalnız olmayacaksınız, çünkü hem eski hem de yeni çeşitli Slime Rancher 2 slime’larla çevrili olacaksınız.oyun-2