bu Xbox Elite Series 2 Kablosuz Oyun Kumandası Woot’ta şu anda her zamanki liste fiyatı olan 180$’dan sadece 139$’a düşürüldü. İndirim teknik olarak bir ay boyunca geçerlidir, ancak o zamana kadar kesinlikle tükenecektir. Alternatif olarak, fazladan para biriktirmek istiyorsanız, eBay’de 112 $ karşılığında bir “açık kutu” Elite Series 2 alın. Bu kontrolörler pratik olarak yepyeni durumda gelmelidir. eBay’deki satıcı son derece güvenilir olmasına ve satın alma işleminizle birlikte üç günlük ücretsiz gönderim sunmasına rağmen sınırlı miktarlar mevcuttur. Oyun kumandanızı yükseltmeyi düşünüyorsanız, bunu cüzdanınızı sinirlendirmeden yapmanın harika bir yolu.

Elite Series 2 Kablosuz Denetleyiciye aşina değilseniz, piyasadaki tartışmasız en iyi profesyonel denetleyicidir. Aslında, bizim toparlanmamız en iyi Xbox Series X kontrolörleri ona En İyi Genel unvanını verdi. Kaygan, ergonomik tasarımın ötesinde, ayarlanabilir analog çubuk gerginliğinden, kırk saate kadar pil ömründen ve size ek işlevsellik sağlayan dört çıkarılabilir arka kanatçıktan yararlanacaksınız.

Microsoft kısa süre önce aynı yapıya sahip ancak kürekler ve değiştirilebilir çubuklar gibi ekstra aksesuarlarla birlikte gelmeyen beyaz ve siyah Elite Series 2 Core denetleyicisini piyasaya sürdü. Şu anda 130 $ karşılığında mevcut ve şu anda onunla ücretsiz bir oyun da alabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1