Bu hafta erken erişime izin verilmedi ve Microsoft’un eğlenceli boyutlu hayatta kalma oyunu için tarihi bir dönüm noktası oldu. Uzun zamandır beklenen 1.0 sürümü, sanal arka bahçesinin tüm yönlerini genişleterek, kamuoyunda iki yıldan fazla süren bir gelişmeyi takip ediyor. Bu en son güncellemeyle Grounded, tam bir hikaye ve keşfedilecek daha fazla içerikle tamamlandı olarak işaretlendi.

Grounded 1.0 sürümü şimdi geliştirici Obsidian Entertainment’ın oyunun şimdiye kadarki en büyük güncellemelerinden biri olarak adlandırdığı şeyde ortaya çıkıyor. Deneyimli kaşiflere tonlarca içerik sunarken yeni veya geri dönen oyuncular için ideal bir fırsat. Planlanan çıkış tarihi ve saati ve lansmana nasıl hazırlanılacağı dahil olmak üzere Grounded 1.0 güncellemesinden neler beklenebilir.

Grounded’ın 1.0 güncellemesi nedir?

Grounded'da bir oyuncu ve bir Koi balığı.

(İmaj kredisi: Xbox Oyun Stüdyoları)

Grounded, erken erişime ilk kez 2020’nin ortalarında çıktı ve “Honey, I Shrunk the Kids”ten ilham alan bir hayatta kalma oyunu sundu. 1989 filmiyle bir öncül paylaşan oyun, dört çocuğun böcek boyutuna küçüldüğünü ve terk edilmiş bir arka bahçeyi keşfetmek için ayrıldığını görüyor. Oyun, kaynakları toplayan ve zinciri oluşturan klasik hayatta kalma formülünün bir remiksidir, ancak eğlenceli bakış açısıyla sevimli bir arka plana sahiptir.genel-20