Yeni bir Romancing SaGa -Minstrel Song- Remastered fragmanı çevrimiçi olarak paylaşıldı ve yaklaşmakta olan remaster’a yeni bir bakış sağladı.

yeni fragmanAşağıdan izlenebilecek olan , oyunun oynanabilir karakterlerine, patronlarına ve remaster ile gelen bazı yeni özelliklere bir göz atarak oynanışa odaklanıyor.

Romancing SaGa -Minstrel Song- Remastered, ilk olarak 1992’de Japonya’da SNES’te piyasaya sürülen serinin ilk girişinin PlayStation 2 yeniden yapımının yeniden düzenlenmiş halidir. Yeniden yapılanma, orijinali birçok ilginç şekilde genişleterek, franchise tarafından sunulan benzersiz deneyime alışkın olmayanlar için bile mükemmel bir JRPG haline getirdi.

Romancing SaGa -Minstrel Song- Remastered, dünya çapında 1 Aralık’ta PC, PlayStation 5, PlayStation 4, Nintendo Switch, iOS ve Android’de çıkıyor.

Romancing SaGa -Minstrel Song- Remastered, yeniden düzenlenmiş grafikler, oynanabilirliği iyileştirmek için yeni yaşam kalitesi özellikleri ve yeni oyun özellikleri dahil olmak üzere bir dizi heyecan verici yeni iyileştirme ve ekleme içerecek. Oyuncular, her biri kendi hikayesi ve hedefi olan sekiz kahramandan birinin istismarlarını takip edecek ve “Serbest Biçimli Senaryo” sistemi sayesinde eylemlerinin çevrelerindeki dünyayı etkileyeceği kendi benzersiz maceralarını yaratacaklar.

SaGa serisinin hayranları ayrıca önceki oyunlardan “Glimmer” ve “Combo” sistemlerini, ikonik güzel resimli tasarımları ve bugünün tanıtım fragmanında büyüleyici tema şarkısı “Menuett” ile duyulabilecek olan Besteci Kenji Ito’nun kaprisli müziğini bekleyebilirler. oyunun soundtrack’inden.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17