Beklenen A Plague Tale: Requiem bir aydan kısa bir süre içinde çıkıyor ve Asobo Studio, Dark Age maceraları için yeni bir hikaye fragmanı yayınladı. Fragmanda Amicia ve Hugo’nun Hugo için bir tür tedavi bulmayı umdukları yemyeşil La Cuna adasına gitmek için evlerinden kaçtığını görüyoruz. Ada güzel görünse de, entrika kaynadığı için bu şekilde kalması pek mümkün değil ve eminim ki bazı fareler çok geçmeden ortaya çıkacak. Fragmanı aşağıdan kendiniz kontrol edebilirsiniz.

Yoğun görünüyor, tam olması gerektiği gibi! A Plague Tale: Requiem’e ayak uyduramadınız mı? Tüm önemli ayrıntıları buradan takip edebilir ve aşağıdaki resmi açıklamaya göz atabilirsiniz.

“Denizin çok ötesinde bir ada çağırıyor…

Doğaüstü güçler tarafından çarpıtılmış acımasız, nefes kesici bir dünyaya yürek burkan bir yolculuğa çıkın. Amicia ve Hugo, harap olmuş anavatanlarından kaçtıktan sonra çok güneye, yeni bölgelere ve canlı şehirlere giderler. Orada yeni bir hayata başlamaya ve Hugo’nun lanetini kontrol etmeye çalışırlar.

Ancak, Hugo’nun güçleri yeniden uyandığında, ölüm ve yıkım, yutan fareler selinde geri döner. Bir kez daha kaçmak zorunda kalan kardeşler, umutlarını Hugo’yu kurtarmanın anahtarı olabilecek kehanet edilmiş bir adaya bağlarlar. Hayatta kalmak için umutsuz bir mücadelede sevdiklerinizi kurtarmanın maliyetini keşfedin. Gölgelerden saldırın veya cehennemi serbest bırakın, çeşitli silahlar, araçlar ve doğaüstü güçlerle düşmanların ve zorlukların üstesinden gelin.”

  • Ödüllü macera A Plague Tale: Innocence’ın devamı
  • Doğaüstü güçler tarafından çarpıtılmış muhteşem bir temelli hikaye
  • Çeşitli araçlar kullanın, gizlice girin, savaşın veya cehennemi ve fareleri serbest bırakın
  • Çarpıcı görseller, büyüleyici bir skorla birleşiyor

A Plague Tale: Requiem, 18 Ekim’de PC, Xbox Series X/S, PS5 ve Switch’e (Bulut aracılığıyla) geliyor.

Bu yazıda bahsedilen ürünlergenel-17