6 Ekim’de, yıllarca süren sızıntılar ve söylentilerden sonra nihayet göreceğiz. piksel İzle, Google’ın ilk akıllı saati. Ve elbette Google’ın donanım etkinliği artık çok yakın olduğu için Pixel Watch ile ilgili sürekli sızıntılar ortaya çıkmaya başladı. Sonuncusu görüntülendi Reddit, saatin perakende kutusunun sızdırılmış bir görüntüsünü gösteriyor. Fotoğraf Target DC’de çekildi ve ne yazık ki fazla bir şey göstermiyor. Gördüğümüz gibi kutu, Pixel Watch’un Fitbit entegrasyonuna sahip ilk Wear OS akıllı saat olacağını ve kullanıcılarına Fitbit’in endüstri lideri fitness takibine erişmesini sağlayan Fitbit markasını taşıyor.

Target’ta görünen perakende kutusu, Google’ın ilk akıllı saatinin 6 Ekim etkinliğinden kısa bir süre sonra gönderilmeye hazır olabileceği anlamına gelebilir. Google, ön siparişlerin Pixel 7 kesin tarihte başlayacak ve söylentilere göre teknoloji devinin en yeni akıllı telefonları 18 Ekim’de raflardaki yerini alacak. Google’ın Pixel 7 serisi ile birlikte Pixel Watch’ı piyasaya sürmesi mümkün.

Bir Pixel Watch satın almayı dört gözle bekliyorsanız, Google’ın ilk akıllı saatinin muhtemelen daha pahalı tarafta olacağını bilmelisiniz. Söylentiler, Wi-Fi varyantının 350 dolardan başlayacağını ve hücresel modelin 400 dolardan başlayacağını gösteriyor. Bu fiyatlar Türkiye’deki fiyatlara çok yakın. Apple Watch Series 8 — Cupertino’nun en yeni akıllı saatleri serisi — normal, yalnızca GPS sürümü için 399 ABD dolarından ve temel GPS + hücresel model için 499 ABD dolarından başlayan fiyatlarla.

Apple Watch Series 8 ve Pixel Watch’ın söylentili fiyatı ile karşılaştırıldığında, Samsung’un Galaxy Watch 5 serisi, yalnızca GPS özellikli 40 mm modeli için 279 dolardan başlıyor.telefon-1