Oppo A77s tasarımı, çevrimiçi olarak verilen önemli özellikler: Ne beklenir?

Kapat

karşı uygun fiyatlı akıllı telefon serisini yeni bir cihazla genişletmeye hazırlanıyor. Oppo A77’ler — yakında Hindistan’da piyasaya sürülmesi bekleniyor. GizmoChina tarafından hazırlanan bir rapora göre, bir tipster, yaklaşmakta olan akıllı telefonun yalnızca tasarımını göstermekle kalmayıp aynı zamanda cihazın toplam teknik özelliklerini de sunan yeni bir posterini ortaya çıkardı. Ancak, bu spesifikasyonların resmi olmadığını ve spekülasyonlara dayandığını belirtmek önemlidir.

Oppo A77s: Beklenen fiyat ve bulunabilirlik
Yukarıda belirtildiği gibi, bu akıllı telefonun Hindistan’a iki RAM ve depolama yapılandırmasıyla gelmesi bekleniyor. Oppo A77s cihazı muhtemelen iki farklı renk seçeneğine sahip olacak – Yıldızlı Siyah ve Gök Mavisi renkler. Rapor, yaklaşmakta olan ahizenin fiyatlandırmasıyla ilgili herhangi bir ayrıntıdan bahsetmedi.

Ayrıca Okuyun

Oppo Find X6 serisi kamera ve diğer ayrıntılar internette yayınlandı

Oppo A77s: Beklenen tasarım
Rapora göre Oppo A77s, selfie kamerayı yerleştirmek için ekranın üst kısmında bir gözyaşı damlası çentiğine sahip olduğu söyleniyor ve cihazın düz kenarlara sahip olması bekleniyor. Güç düğmesi ve parmak izi okuyucunun bir araya getirilerek telefonun sağ paneline yerleştirilmesi beklenirken, ses seviyesi rocker’larının da sol tarafa yerleştirilmesi bekleniyor. Akıllı telefonun arka panelinin, LED flaşlı çift kamera kurulumu içeren bir kamera modülünü barındıracağı tahmin ediliyor.

Oppo A77s: Beklenen özellikler
Oppo A77s’nin HD+ çözünürlüğü ve 90Hz yenileme hızını destekleyen 6.56 inç IPS LCD panele sahip olması bekleniyor. Akıllı telefonun, 8GB RAM ve 128GB dahili depolama ile birleştirilmiş Snapdragon 680 yonga seti tarafından desteklenmesi bekleniyor. Yaklaşan cihaz ayrıca 5 GB’a kadar sanal RAM’i destekleyecek ve ayrıca bir MicroSD yuvası da alabilir.

Ayrıca Okuyun

Amazon satış Samsung Sony Oppo ve diğerlerinden 15 TWS kulaklık 50'den fazla indirimle mevcut

Yaklaşan bu cihazın, 50MP ana kamera ve 2MP derinlik sensörü içeren çift arka kamera kurulumuna sahip olacağı tahmin ediliyor. Selfie’ler ve görüntülü aramalar için bu akıllı telefon, 8MP ön kamera ile donatılmış olarak gelebilir. ”

Oppo A77s akıllı telefonun 33W SuperVOOC şarjı destekleyebilecek 5.000 mAh pil içermesi bekleniyor ve ahizenin Android 12 işletim sistemine dayalı Color OS 12 çalıştırması bekleniyor.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9