NVIDIA, daha düşük kare hızı ve kekemelik sorunları için bu düzeltmeleri getirdi

Windows 11 2022 Güncellemesinin yayınlanmasından sonra oyun bilgisayarı kullanıcılarının daha düşük kare hızları, kekemelik ve diğerleriyle ilgili şikayetlerini takiben, grafik yongası devi NVIDIA sorunu kabul etti ve şu anda beta sürümünde olan sorunlar için bir düzeltme yayınladı.

Göre Windows Merkezigrafik yongası üreticisi mümkün olan en kısa sürede herkese bir güncelleme göndermeyi planlıyor.

NVIDIA destek sayfasına göre, “Bazı kullanıcılar, Microsoft Windows 11 2022 Güncellemesine güncelledikten sonra oyunlarda veya uygulamalarda daha düşük performans gözlemleyebilir”.

Çözüm NVIDIA’yı yüklemektir. GeForce v.3.26 beta deneyimini yaşayın. Güncellenmiş deneyimi almak için bilgisayar sahipleri, NVIDIA’dan indirebilir veya Ayarlar GeForce Experience uygulamasının bölümü.

Ayrıca Okuyun

Youtube Shorts'tan para kazanacak Nvidia, RTX 40 serisi GPU'ları duyurdu Yeni kulaklıklar ve haftanın diğer en iyi teknoloji haberleri yok
Çin, ABD kısıtlamalarına rağmen veri merkezi yongaları için büyük bir alan yükselticisi Nvidia CEO'su

Güncellemenin beta sürümü 25 Eylül’de kullanıma sunuldu. Grafik yongası üreticisi, beta olmayan güncellemenin 26 Eylül’de yeni bir GeForce Oyunu ile birlikte gönderilmesini bekliyor. Hazır Sürücü.

Bu arada NVIDIA kısa süre önce, yeni amiral gemisi RTX 4090 GPU tarafından yönetilen oyuncular ve içerik oluşturucular için olağanüstü performans sağlamak üzere tasarlanan GeForce RTX 40 Serisi GPU’ları tanıttı.

RTX 40 Serisi, performans ve verimlilikte nesiller boyu büyük sıçramalar sağlar ve piksel oluşturmak için yapay zekayı kullanan gerçek zamanlı ışın izleme ve sinirsel işlemede yeni bir çağı temsil eder.

FacebookheyecanLinkedin
genel-9