Popüler alan adı kayıt şirketi (yeni sekmede açılır) Namecheap, kurum içi açık artırmalar ve ‘Şimdi Satın Alın’ alan adı listeleri için özel platformunda yeni etkileşim özellikleri başlattı.

Facebook veya Instagram Live’a benzer şekilde, Namecheap Market platformu artık kullanıcıların canlı müzayedeler hakkında yorum yapmasına, ‘Şimdi Satın Al’ listeleri hakkında sohbet etmesine veya satılık tüm alan adlarıyla ilgili düşüncelerini paylaşmasına olanak tanıyor.

yanı sıra canlı sohbet (yeni sekmede açılır) Namecheap Market, yeni mobil bildirim sistemi ile alan yatırımcılarına ve girişimcilere favori listelerini gerçek zamanlı olarak izleme seçeneği sunuyor.

Alan adlarından para kazanın

ucuz isim (yeni sekmede açılır) amacının, topluluğa daha iyi hizmet vermeye ve büyütmeye devam etmek ve müşterilerini en çok ilgilendikleri açık artırmalar ve listeler hakkında bilgilendirmek için katılım ve işbirliği araçları sağlamak olduğunu söylüyor.

Bir şirket sözcüsü söyledi TechRadar Pro Namecheap Market platformu Kasım 2021’de piyasaya sürüldüğünde, amacın yalnızca yüksek değerli alan adlarını bulup satın almak için kusursuz bir yol yaratmak değil, aynı zamanda alan girişimcileri ve yatırımcılar topluluğuna daha iyi bir etkileşim ve paylaşım yolu sunmak olduğunu söyledi. ve birbirleriyle iletişim kurun.

“Hemen Satın Al listelemeleri ve açık artırmaları için etkileşim özellikleri ve gerçek zamanlı bildirimler her zaman yeni Namecheap Market’in ürün yol haritasının bir parçasıydı, bu nedenle sonunda bu yeni iletişim araçlarını ortaya çıkarmaktan ve bunları sunan ilk alan adı pazarı olmaktan heyecan duyuyoruz.” sözcü ekledi.

Namecheap, açık artırmadaki alan adlarını diğerlerinin yanı sıra popüler alan adları, indirimli kapanış fiyatı alan adları, .xyz alan adları, SEO dostu alan adları gibi kategorilerde düzenler. ‘Şimdi Satın Alın’ bölümü, kullanıcılarının teklif verme sürecini tamamen atlamasını sağlar.

Namecheap, 1.500’den fazla üst düzey alan adını (TLD) ve ayrıca ağ sağlayıcısı (yeni sekmede açılır) hizmetler ve ücretsiz hizmetler gibi SSL sertifikaları (yeni sekmede açılır), CDN (yeni sekmede açılır) ve VPN (yeni sekmede açılır).

  • Namecheap’in Web Sitesi Oluşturucu bir cPanel Sürükle ve bırak düzenleyicisi kullanarak bir site oluşturmanıza olanak sağlayan araçgenel-6