Son teknoloji ile yaşamak istiyorsanız, Samsung Galaxy Z Fold 4, en iyi bahislerinizden biridir ve yüksek fiyatı nedeniyle satın alma isteğine direndiyseniz, Amazon yüzde 12 oranında indirim yaptı.

Galaxy Z Fold 4 daha geçen ay çıktı ve daha iyi performans, kameralar ve dayanıklılık sunuyor Z Katlama 3’ten daha fazla.
Qualcomm’un selefinin SoC’sinden çok daha güçlü ve verimli olan en yeni yonga seti Snapdragon 8 Plus Gen 1’i içeriyor.

Telefon ayrıca daha yetenekli kameralara sahiptir. 12MP ana kamera, 50MP ana sensörle değiştirildi ve telefoto lens üzerindeki yakınlaştırma 3x’e yükseltildi. Ana ekran, göze batmayan görüntüleme için bir ekran altı kamerasına sahiptir ve artık daha fazla pikselle kaplanmıştır ve normalde görünmez.

Samsung ayrıca telefonun şeklinde de değişiklikler yaptı ve kapak ekranının etrafındaki çerçeveleri küçülterek Z Fold 4’ün kullanımını kolaylaştırdı. İç ekrandaki kırışıklık da artık çok daha az belirgin.

Dayanıklılık konusunda endişe duyanlar için telefon, Z Fold 3’e göre daha dayanıklı malzemelere sahip ve daha iyi hasar koruması sunuyor.

Fold 4, büyük ekran odaklı Android 12L işletim sistemini çalıştırıyor ve cihaz dört işletim sistemi güncellemesi ve beş yıllık güvenlik desteği alacak.

Sonuç olarak, Samsung tarafından yapılan geliştirmeler sayesinde, Fold 4 sadece bir tanesi değil. Piyasadaki en iyi katlanabilir telefonlar, daha iyi kameraları ve sağlamlığı sayesinde artık ana akım telefonlarla rekabet edebilecek donanıma sahip. Aslında, bir kalemi bile desteklediğini düşünürsek, etrafındaki çoğu akıllı telefonun önünde.

Genellikle 1.799,99 ABD Dolarına satılan 256 GB’lık model şu anda 1,591 ABD Dolarına satılmaktadır, yani 209 ABD Doları tasarruf edersiniz. 512GB modeli yüzde 11 indirimli ve 1.919,99 dolar yerine 1.709 dolara sizin olabilir.

Bu yeni bir telefon olduğundan, nadiren böyle nakit indirimler alır ve bu tüm zamanların en düşük fiyatıdır, bu yüzden stoklar tükenmeden sizinkini alın.telefon-1