Diablo 3, Stardew Valley tarzı bir çiftçilik oyunudur – bahse girerim bunun geleceğini görmediniz. İngiltere Google’da oyunu aradığınızda, arama motorunun oyunu daha rahat, rahat bir deneyim olarak sınıflandırdığı ortaya çıkıyor; yine de, bu doğru gelmiyor, değil mi?

Çiftçilik oyunlarını düşündüğünüzde, muhtemelen mutlu yeşil Stardew Valley-esque tarlalarının veya sevimli Harvest Moon tarzı hayvanların görüntülerini canlandırıyorsunuz (benim durumumda, Slime Rancher 2 slime’ları düşünüyorum).

Düşünmediğiniz şey, şey, Diablo 3. Kan, cesaret ve bir sürü kan ile karakterize edilen Blizzard’ın klasik ARPG’si, rahatlamanın hemen hemen tam tersidir. Gözünüzü bir an için toptan çekin ve Sanctuary’nin bir zamanlar zümrüt manzaralarını kanınız ve iç organlarınızla boyayarak katledilirsiniz.

Arama motoru hack and slash macerasını bir çiftçilik simülasyonu olarak sınıflandırdığından, Google’ın Diablo 3’ü hiç oynamadığı ortaya çıktı (dürüst olmak gerekirse özellikle şok olmadım). Evet cidden.

Bunu sabah haberlerini incelerken fark ettim ve o zamandan beri mantıklı hale getirmeye çalışıyorum. Birden fazla farklı komplo teorim var, ancak muhtemelen Google’ın biraz aptalca davrandığının farkındayım.

İlk olarak, bir Cadı Doktoru olarak, aslında çok sayıda farklı yaratık topladığınızı onaylayabilirim. Belki de iblisleri öldürmediğinizde, ürkütücü karakteriniz zamanını onların tehditkar hayvanat bahçesiyle oynayarak ve onlarla ilgilenerek geçiriyor ve biz bunu ekranda görmüyoruz.

İkinci bir fikir, teknik olarak onları öldürmek için iblis yetiştiriyor olmanızdır, bu yüzden belki de temelde gerçekten, gerçekten şiddetli bir çoban köpeği rolünü oynuyorsunuzdur.

Son olarak, The Darkening of Tristram etkinliği sırasında Wirt’s Leg’i toplayabilir ve Diablo 2’nin gizli inek seviyesine erişebilirsiniz. Ek olarak, 2015’te Blizzard, Diablo 3’e ‘inek seviyesi değil’ ekledi – bu yüzden belki Google, Diablo 3’ün gerçekten de inekleri yetiştirmekle ilgili olduğunu ve aylak liderlerini katletmediğini düşünüyor.

Bu makalenin sonuna ulaştıysanız, aferin. Yukarıdaki teorilerden birinin doğru olduğundan nispeten eminim, ama gerçek şu ki, asla gerçekten bilemeyeceğiz. Belki Diablo’nun Google’la uğraşmasıdır, ya da belki Diablo 4 aslında bir çiftçilik simülasyonudur ve biz bunu bilmiyoruz – olasılıklar sonsuzdur.

Bu hayat değiştiren keşif üzerinde düşünürken, PC’de oynayabileceğiniz Diablo gibi en iyi oyunlar listemize ve Witch Doctor çiftçilik sim fantezinizi yaşamanıza yardımcı olacak en iyi Diablo 3 yapılarına göz atmayı unutmayın.oyun-2