Far Cry 6’nın Yılın Oyunu detayları geçtiğimiz günlerde internete sızdırılmış gibi görünüyor. Bilinen veri madencisi Aggiornamenti Lumia aracılığıyla ortaya çıktı. Xbox Veritabanında buldukları Yılın Oyunu Yükseltme Geçişi olduğuna inandıkları şeyin bir kapağını yayınladılar. Buna ek olarak, Far Cry 6 için Yılın Oyunu Yükseltme Bileti, Season Pass, Ultimate Pack ve yeni bir genişleme paketini içerecek.

Far Cry 6 Yılın Oyunu Sürümü Ayrıntıları

Far Cry 6’nın Yılın Oyunu Sürümü’nde, Season Pass, geçmişteki Far Cry kötü adamları olarak oynayabileceğiniz üç DLC görevi içerir. Bunlar arasında Vaas Montenegro, Pagan Mind ve Joseph Seed bulunur. Buna ek olarak, Ultimate Pack, Croc Hunter Pack, Vice Pack ve daha fazlası gibi kozmetik ve oyun içi ekipmanları içeren çeşitli paketler içerir.

Yılın Oyunu Yükseltmesine dahil edilen genişleme, kesinlikle dikkat çekicidir. Ayrıca, Aggiornamenti Lumia’ya göre, genişlemenin adı “Lost Between Worlds”. Ayrıca, onlar tarafından isim dışında başka bir bilgi verilmedi.

Far Cry 6, tüm platformlardaki eleştirmenlerden ve hayranlardan gelen yorumları denetlemek için 2021’de piyasaya sürüldü. Dolayısıyla Ubisoft’un bununla Yılın Oyunu etiketiyle gitmesi oldukça şaşırtıcı. Normalde Yılın Oyunu etiketi, hayranlardan ve eleştirmenlerden büyük beğeni toplayan oyunlara verilir. Benzer şekilde, Far Cry 6 şu anda bir Metakritik derecelendirme Şu anda 100 kişiden 74’ü, bu yüzden bunun olduğunu görmek şaşırtıcı. Genişletmenin detaylarının yakında Ubisoft tarafından resmi olarak açıklanmasını bekleyebiliriz.

Bu haber hakkında ne düşünüyorsun? Far Cry 6 Yılın Oyunu genişlemesi için heyecanlı mısınız? Aşağıdaki yorum bölümünde düşüncelerinizi paylaşın!oyun-5