Kesinlikle mütevazi (ve uygun fiyatlı) her şey için çok sayıda dağınık anlaşmanın ardından Galaxy Tab S6 Lite (2022) en üst seviyeye 2021’den Tab S7 FE ve bu yılın primi Galaxy Tab S8, S8+ ve Tab S8 Ultra, Best Buy şimdi tüm Her zamankinden daha büyük ve daha uzun bir satış için en iyi Samsung tabletleri bir arada.

Bu sefer, sağlam veya mükemmel özelliklere sahip büyük veya daha büyük bir Android listesinde büyük tasarruf etmek için 24 saatten önemli ölçüde daha fazla zamanınız var, ancak bu indirimli cihazlardan bazıları için çok uzun süre beklememek muhtemelen akıllıca olacaktır. birkaç gün içinde stokları tükenebilir.

Galaxy Tab S8 serisi güç merkezinizi büyük bir indirimle alın!

İPad Pro’ya rakip olan Galaxy Tab S8 ailesinin her bir üyesi, bu yazının yazıldığı sırada özel bir fiyatla satışta ve pazarlık avcılarının giriş seviyesi 128GB depolama yapılandırmasında 100 $’lık bir indirime razı olmaları gerekecek. Normal “11 inçlik modelde, tasarruflarınızı en üst düzeye çıkarmak ve 150 dolara kadar çıkarmak istiyorsanız, kesinlikle birinci sınıf bir 512 gig Ultra modelini tercih etmeniz gerekecek.

İkinci dijital istifçi dostu 14,6 inç canavar, hala 1.250 $ gibi oldukça pahalı, ancak buna değer, tüm Tab S8 serisi cihazlar, doğrudan Apple yapımı rekabetin aksine, ekstra ücret ödemeden kullanışlı bir ekran kalemi ile birlikte gelir. .
11 inç Galaxy Tab S8 ve 12,4 inç Tab S8+ ayrıca 100 ile 130 $ arasındaki bu indirimlerden sonra en yeni 11 ve 12,9 inç iPad Pro nesillerinden önemli ölçüde daha ucuzdur. Tab S8 Ultra… pil gücünden, ham işlem gücünden, inanılmaz hızlı şarjından ve inanılmaz ince gövdesinden bahsetmeye gerek yok, sadece boyutunu ve 120Hz Süper AMOLED harikalığını göz önünde bulundurursanız o kadar da pahalı değil.

Tabii ki, Tab S8 ailesinin üç üyesi de son derece ince ve hafiftir ve etkileyici 45 W şarj etme özelliklerine sahip süper büyük pilleri paketlerken ve hatta fotoğrafçılık becerileriyle etkileyicidir. 120Hz yenileme hızı desteği de bu seri için sabittir, ancak daha kompakt 11 inç, üstün AMOLED standardı yerine LCD ekran teknolojisi ile yetinir.

Samsung’un eski ve ucuz tabletleri de satışta

Altı Benjamin’in kuzeyini harcamayı göze alamazsanız, paranın satın alabileceği en iyi Android tabletleri, her zaman tercih edebilirsiniz … hala çok iyi Kendi yerleşik S Pen’i veya 2022’de yenilenmiş bir S Pen’i olan Samsung Galaxy Tab S7 FE 430 $ ve üstü Tab S6 Lite, oldukça rakipsiz bir 100 dolarlık fiyat indiriminin ardından 250 dolardan başlayan orta sınıf bir oyuncu.
Tab S7 FE (diğer adıyla Fan Sürümü), pek çok hardcore tarafından şüphesiz talep edilen çok sayıda ekran gayrimenkulü sunar. Samsung hayranları, Tab S8 serisinden önemli ölçüde daha sıkı bir bütçeye sahipken, Tab S6 Lite (2022), kaputun altında oldukça güçlü bir Snapdragon 720 işlemci ve aralarında “aşırı kullanıma hazır” pil ile düşük fiyatı için fena değil. önemli satış noktaları.

Açıklanamayan bir şekilde, 2020’de piyasaya sürülen Galaxy Tab S7+, geçmişte birden fazla perakendecinin yenebildiği oldukça mütevazı 150 dolarlık bir indirimden sonra hala tartışmalı olarak aşırı 699,99 dolardan satışta.

12,4 inçlik halefinden daha ucuz olmasına rağmen, bu kötü çocuğu şu anda tavsiye etmek oldukça zor… daha yeni ve daha hızlı Tab S8 Plus’ı satın almak için ek 100 dolar.telefon-1