Satürn’ün bir kez daha mağazada birkaç ilginç fırsatı var. Şu anda Samsung Galaxy S22’yi iki ekstradan biriyle birlikte buradan alabilirsiniz ve bunun için ayda sadece 29,99 Euro ödersiniz. Ayrıca, Teléfonica şebekesinde o2 Grow tarifesi ve sözleşme süresinin başında 40 GB veri hacmi bulunmaktadır. Ayrıca sizi bekleyen iyi bir değişim bonusu var. Kulağa iyi geliyor? O zaman burada sizin için tarife kontrolü var.

Samsung Galaxy S22 ile ilgileniyorsanız, bu Satürn anlaşmasına da kesinlikle şaşırmalısınız. Akıllı telefonu eşleşen Galaxy Buds 2 veya aylık 29,99 Euro’ya bir “Delonghi Nespresso Essenza Mini” kapsül makinesi ile birlikte alırsınız. Tabii bunun için uygun cep telefonu tarifesini de çıkarmanız gerekiyor.

Samsung Galaxy S22, Güney Koreli üreticinin şu anki amiral gemisi. Dinamik AMOLED 2x ekran 6,1 inç boyutunda ve 10 ile 120 Hertz arasında uyarlanabilir yenileme hızına sahip. Bu yıl şirket öncelikle fotoğrafa odaklanmak istiyor, bu da arkada 50 megapiksellik bir ana kamera bulacağınız anlamına geliyor. Üçlü kamera sistemi, 12 megapiksel ultra geniş açılı lens ve 10 megapiksel telefoto kamera ile tamamlanıyor. Exynos 2200 işlemci gerekli gücü sağlar. Ben, Samsung Galaxy S22 incelemesinde, akıllı telefonun gerçekten amiral gemisi olarak adlandırılıp adlandırılamayacağını ortaya koyuyor.

Satürn’ün Samsung teklifi buna değer mi?

Akıllı telefona ek olarak Samsung Galaxy Buds 2 veya Nespresso Essenza kapsül makinesi de ekstra olarak sunuluyor. Idealo’ya göre, her iki ekleme de şu anda yaklaşık 70 avroya mal oluyor. Ayrıca elbette bir cep telefonu tarifesi de sonuçlandırırsınız. Bu, 40 GB veri hacmi ile başladığınız ve her yıl 10 GB daha fazla dahil edilen hacim aldığınız o2 Grow tarifesidir. 300 Mbit/sn’ye kadar internette gezinebilirsiniz ve hatta eski telefon numaranızı yanınızda getirirseniz sağlayıcı size 100 Euro’ya kadar para verir.

Samsung teklifine genel bakış

karakteristik Galaxy S22 + o2 Büyümesi
veri hacmi 40GB + 10GB yıllık
5G? Evet
Allnet Daire? Evet
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 29.99 euro
Tek seferlik cihaz maliyetleri 29.00 euro
bağlantı ücreti 39.99 euro
bonusu değiştir -100,00 Euro
toplam tutar 688,75 euro
Etkili Aylık Maliyet ~28,70 Euro

Değişim bonusu sayesinde etkin bir şekilde sadece 28,70 Euro ödersiniz. Ancak eski numaranızı yanınızda getirmezseniz, efektif aylık maliyetler 32,86 Euro’ya çıkıyor. Tabii ki hesabınıza ödenen 100 Euro’yu almayacaksınız. Bu tür promosyonlarda her zaman olduğu gibi, sağlayıcı 20 ay boyunca ücretinizden 5 Euro daha az ücret alır. Ayrıca, asgari süre sona erdikten sonra daha yüksek bir temel ücret ödemeniz gerektiğini unutmayın.

Ancak teklif çok ilginç. Çünkü sonunda Samsung Galaxy S22 ve buna karşılık gelen bonus için sadece 29 avro ödersiniz. O2 tarifesi için zaten aylık 29,99 Euro ödüyorsunuz ve eski numaranızı yanınızda getirmeniz durumunda bu miktar tekrar düşebiliyor. Yani 2022’den bir amiral gemisi arıyorsanız, teklifi kaçırmamalısınız.

Anlaşma hakkında ne düşünüyorsun? Bir kapsül makinesi ilginç bir ek mi yoksa uyumlu akıllı telefon aksesuarlarını kullanmayı mı tercih edersiniz? Yorumlarda bize bildirin!genel-27