Discord’da aktifseniz ve Battlefield hayranıysanız size iyi haberlerimiz var! Battlefield Discord sunucusu şimdi bir kez daha topluluğun elinde.

Bilmiyorsanız, 2018’den beri DICE (ve kısmen EA) Battlefield Discord kanalı. Pekala, bu durum bugün değişti, çünkü topluluk artık Battlefield Discord’dan sorumlu.

İşte duyuru topluluktan:

Bu sunucuyu %100 topluluk tarafından sahiplenilen ve yönetilen bir duruma döndürmeye karar verdik; bu, bu sunucunun artık Battlefield için resmi bir Discord olmadığı anlamına geliyor.

2018’e kadar, Resmi Battlefield Discord Sunucusu olmak için EA/DICE ile yeni ortaklık yaptığımızın tüm haberlerini size vermiştik.
EA/DICE ile geçirdiğim 4 harika yıldan sonra, köklerimize geri dönmenin ve tamamen topluluğa ait olup yönetilmeye geri dönmenin zamanının geldiğine karar verdik.

Tüm Battlefield ihtiyaçlarınız için 1 numaralı Discord olmaya devam edeceğiz ve burada bizimle olduğunuz için hepinize teşekkür ederiz.
Bazı şeyler değişebilir, bazı şeyler değişmeyebilir, ancak hepinize karşı her zaman şeffaf kalacağız ve bu sunucudaki büyük değişiklikleri size bildireceğiz. Herhangi bir sunucu haberinden haberdar olmak için, belirlenmiş rollere gidin ve kendinize Sunucu Haberleri rolünü alın.

Burayı harika tutmak için inanılmaz bir iş çıkaran tüm moderatörlerimize kişisel olarak teşekkür etmek istiyorum. ❤️
Ayrıca, şaşırtıcı ve sürekli destekleri için EA/DICE’a teşekkür etmek istiyorum. ❤️

Ve bugünkü haberlerimiz bu kadar. İyi eğlenceler, burada olduğunuz için teşekkürler ve en önemlisi…
Savaş alanında görüşürüz!

Bunun yanı sıra, DICE Topluluk Yöneticisi Adam Freeman da duyuruyu onayladı.

Ve DICE’taki hepimizden, Battlefield Discord’daki tüm Moderatörlere ve İhtiyarlar Konseyi’ne geçtiğimiz yıllardaki desteğiniz için çok teşekkür ederiz.

Buradaki ekibe, oyunun hayranlarına sıcak bir ortam sunarak, her birinizin oyuna olan sevginizi kutlamanıza, birlikte oynayacak yeni ekip arkadaşları bulmanıza ve Battlefield hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşmanıza yardımcı olduğu için çok müteşekkiriz.

Bu Uyuşmazlığın büyümesini sağlamak için yorulmadan çalışıyorlar ve DICE’taki hepimiz burada var olan sevgi ve desteği takdir ediyoruz. Ekibin 2018’de bizimle ortak olmaya istekli olduğu için özellikle minnettarız ve ileride Topluluk tarafından yönetilen bir sunucu olmaya geri dönme kararlarında onları tam olarak destekliyoruz.

DICE’ta bizden, bunun yerine yeni bir Discord oluşturmayacağız. Buradaki ekiple, Oyuncu Topluluklarının en iyi kontrol ve Oyuncularımızın elinde olduğu konusunda hemfikiriz. Yeni Battlefield Haberlerini paylaşmaya devam etmek ve düşüncelerinizi ve geri bildirimlerinizi geliştirme ekiplerimize iletmek için sizinle zaman geçirmek için mürettebata yakın kalın.

Şimdi PTFO’ya geçelim – Battlefield’da görüşürüz

Diğer Battlefield haberlerinde, Battlefield 2042 için 2.1 yaması yarın 27 Eylül’de yayınlanacak ve yama notları şimdiden yayında.

Teşekkürler, DANNYonPC!

oyun-6