NFL, Cuma günü Apple’ın yayın hizmetiyle anlaşmayı duyurdu ve çok yıllı sözleşme imzalandı iki taraf arasında. Sözleşmenin tutarı henüz açıklanmadı.

Apple Music için güzel bir yakalama

Apple Music sert vuruyor bu sponsoru alarak: Amerikan futbol şampiyonasının finalinde gerçekleşen devre gerçek bir gösteridir. Yaklaşık on beş dakikalık bu gösteri, ülkenin ana müzik gruplarının sırayla geçtiğini ve Amerika Birleşik Devletleri’nde her yıl en çok izlenen şovlardan biridir.. Bir sonraki Super Bowl, Arizona, Glendale’de olacak. kayıt edilmiş NFL. Profesyonel lig, bir sonraki devre konserinde kimin performans göstereceğini henüz açıklamadı.

Aynı kategoride

Bloomreach çözümü

Gerçekten kişiselleştirilmiş e-posta pazarlama kampanyaları nasıl oluşturulur?

Bu anlaşma Super Bowl şovu için bir dönüm noktası. 2012’den beri ve bir sponsorluğun ardından Pepsi, NFL ile etkinliğin çeşitli desteklerinde logosunu sergilemesine izin veren bir anlaşma yaptı. Daha önce, Amerikan futbol şampiyonasının finalinde devreyi kontrol eden Japon lastik üreticisi Bridgestone Corp’du.

GAFAM spor bahisleri

Apple, son yıllarda hizmetlerini farklı sektörlerde geliştirmeye çalıştı: müzik, bilgi, televizyon vb Haziranda, bu spor hangi vurgulanmıştır. Apple markası, Major League Soccer ile 10 yıllık bir anlaşma imzaladığını söyledi. Bu bir sözleşme değerinde en az 2.5 milyar dolar ve tüm lig maçlarını akış hizmetinde (Apple TV) yayınlamasına izin verir.

Daha fazla spor içeriği sunmak amacıyla Amazon Prime Video, NFL ile 11 yıllık bir anlaşma imzaladı. Perşembe Gecesi Futbolu sırasında normal sezon maçlarını yayınlamak için özel bir platform haline geldi. Geçen hafta, Amerikan devinin yayın hizmeti, ilk maçının takip edildiğini belirtti. 15,3 milyon izleyici. Amazon, NFL’ye 1,2 milyar ödüyor Uzun zamandır beklenen Perşembe gecesi oyunlarının hakları için yılda dolar.genel-16