2022’de olası ikinci bir Amazon Prime Günü hakkında aylardır söylentiler dönüyor ve spekülasyonların doğru olduğu ortaya çıktı. Amazon Prime Day 2022, sadece iki kısa haftada 48 saatliğine geri dönüyor. Amazon, satış etkinliğinin 11-12 Ekim tarihlerinde gerçekleştirileceğini onayladı. Tıpkı yılın Temmuz ayındaki ilk Başbakan Günü gibi, Ekim satışları da Salı ve Çarşamba günleri gerçekleşir.

Bu, Amazon’un bir yıl içinde ilk kez iki Prime Day satışı gerçekleştirişi ve kesinlikle ikinci turda Temmuz’daki satışlara oldukça benzer olacak gibi görünüyor. Bu, 4K TV’ler, dizüstü bilgisayarlar, video oyunları, PC aksesuarları ve tabii ki Amazon markalı cihazlarda fırsatlar bekleyebileceğiniz anlamına gelir.

Prime Day öncesinde Amazon, filmler ve TV şovları, Alexa ürünleri ve daha fazlasıyla ilgili fırsatlar içeren bir Erken Erişim satışına ev sahipliği yapıyor. Dört aylık ücretsiz Amazon Music’in yanı sıra popüler markaların çeşitli ürünleri için kuponlar bile alabilirsiniz. Amazon’un şu andan itibaren 11 Ekim’e kadar yenilenecek bir günlük fırsatlar listesi var, bu nedenle tüm teklifleri görmek için Prime Early Access Sale merkezine göz atmayı unutmayın.

Her zaman olduğu gibi, en iyi Prime Day fırsatlarını toplayacağız, bu yüzden lütfen Amazon Prime Day merkezimizi işaretleyin ve en iyi oyun, teknoloji ve eğlence indirimlerini kolayca bulmak için 11-12 Ekim’de tekrar gelin.

Amazon Prime Day, Prime abonelerine özeldir. Siz veya ailenizden biri daha önce Prime’a abone olmadıysa, fırsatlardan yararlanmak için 30 günlük ücretsiz deneme için kaydolabilirsiniz.

Kara Cuma 2022 anlaşmalarının sadece birkaç hafta sonra ortaya çıkmaya başlayacağını görünce, bu ikinci Başbakan Günü’nün kapsamını görmek ilginç olacak. Bunu yılın ana satış etkinliği için bir ön oyun olarak düşünebilirsiniz. Ayrıca, Prime Day 2022’de diğer büyük perakendecilerin kendi satış etkinlikleriyle eğlenceye katıldıklarını görmek bizi şaşırtmaz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1