Prime Day etkinliğinin ve Kara Cuma’nın ticari başarısını şimdiden sürdüren Amazon, sonbahar takvimlerinizi işaretlemek için yeni bir al ve sat etkinliği başlattı. 26 Eylül’de e-ticaret devi, Amazon’un Prime Early Access Sale adını verdiği etkinliğin 11 Ekim’den 12 Ekim’e kadar gerçekleşeceğini duyurdu.

Bu 48 saatlik “stok boşaltma”, Fransa, Amerika Birleşik Devletleri, Birleşik Krallık, Avusturya, Kanada, Çin, Almanya, İtalya, Lüksemburg, Hollanda, Polonya, Portekiz, İspanya, İsveç ve Türkiye dahil 15 ülkede gerçekleştirilecek. . E-ticaret devi, Samsung, Philips, Peloton, iRobot ve KitchenAid gibi markaların katılımıyla yüz binlerce teklif sunulacağını belirtiyor.

Muhtemelen tahmin ettiğiniz gibi, Amazon da büyük anlaşmalara katılacak. Amazon ve Alexa cihazlarında Fire TV’lerde %80’e varan indirimler de dahil olmak üzere indirimler olacak.

Prime üyeler için bir etkinlik

Bu etkinlik yalnızca Prime üyelerine özel olsa da, örneğin 30 günlük bir denemeye kaydolmanızı ve daha sonra aboneliğe devam etmemeyi seçmenizi engelleyen hiçbir şey yoktur.

Amazon Prime başkan yardımcısı Jamil Ghani için etkinlik, “üyelerin yılın bu zamanında aradıklarını bildiğimiz büyük markalarda derin indirimlerden yararlanmaları için özel bir fırsat” olacak.

Prime Erken Erişim indirimini tanıtmak için abonelik teklifleri de başlatıldı. Örneğin Amazon, Prime üyelerine dört aylık Amazon Music Unlimited’ı ücretsiz olarak verecek veya müşteriler bir aylık abonelik için kaydolduklarında üçüncü nesil bir Echo Dot satın alabilirler. Bugünden 12 Ekim’e kadar bu kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Kaynak : ZDNet.comgenel-15