Krafton Inc, mobil oyunu New State Mobile için Eylül güncellemesinin yayında olduğunu duyurdu. En son güncelleme yeni bir harita, görünümler, silahlar ve daha fazlasını sunuyor.

Oyuncular artık fütüristik bir ayara sahip 4x4km’lik küçük bir harita olan yeni Akinta haritasına yükleyebilirler. Harita aynı anda 64 oyuncuya kadar ev sahipliği yapabilir ve her tur 15 dakikaya kadar sürebilir. Harita ayrıca oyuncuları haritanın merkezine götürecek yeni bir seyahat mekaniği olan maglev tramvayını da kullanıyor.

McLaren Automotive, Eylül güncellemesinin bir parçası olarak New State ile de işbirliği yapacak. Yeni içerik bir kıyafet, kask, sırt çantası, eldiven, şapka, spor ayakkabı, maske ve yama içeriyor. Oyuncular ayrıca tamamlandıktan sonra McLaren 720S’nin kilidini açabilecekleri sınırlı süreli yeni bir etkinliğe katılabilecekler. Cilt aşağıdaki renklerde gelecektir:

  • Volkan Sarısı
  • Paris Mavisi
  • Kraliyet Moru
  • ateş pembesi
  • Siyah ve beyaz

New States Labs süresi, oyuncuların Akinta: Bounty Royale moduyla oynamasına izin verecek şekilde uzatıldı. Oyuncuların artık New State Labs’a katılmak için bir istilaya ihtiyacı olmayacak.

Yeni Devlet Laboratuvarlarının genişletilmesine ek olarak, yeni AK ALFA tanıtılıyor. Silah 7 mm’lik mermi kullanır ve aşağıdaki eklentilerle değiştirilebilir:

New State Mobile’da daha fazla ipucu ve püf noktası öğrenmek için Yeni Başlayanlar Kılavuzumuza göz atın.

New State Mobile, oynaması ücretsiz bir oyundur. adresinden indirebilirsiniz Apple Uygulama Mağazası ve Google Oyun.

GameSpot, perakende tekliflerinden komisyon alabilir.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1