aldığınızdan emin olmak istiyorsanız En iyi Black Friday RAM fırsatları bu yıl, o zaman doğru web sayfasına rastladınız. Kara Cuma sezonu tüm hızıyla devam ederken, uzman anlaşma avcılarından oluşan crack ekibimiz size kolaylık sağlamak için interneti tarayacak ve hepsini bu sayfaya koyacaktır.

En iyi oyun monitörü gibi bir şeyle karşılaştırıldığında RAM anlaşmalarını seçerken çok fazla özellik yoktur, ancak oyun PC’niz bir çubuk veya dört kaliteli bellek olmadan çok uzağa gidemez. Tüm bu PC oyunlarında yeniyseniz, RAM sisteminizin kısa süreli belleğidir ve çoğu modern oyunu iyi çalıştırmak için muhtemelen sisteminizde en az 8 GB’a ihtiyacınız olacaktır.

Herhangi bir oyun sistemi için önerdiğimiz minimum 8 GB olsa da, özellikle oyunlarınızı birkaç Chrome sekmesi ve Discord ile birlikte çalıştırmayı hedefliyorsanız, 16 GB’a çıkarmak performansı daha da artırmanıza yardımcı olabilir. Sonra, oyununuz üzerinde çok etkili olmayan saat hızı var. En güvenli bahis, minimum olarak 3.000 MHz saat hızı kurulumuna gitmektir.

Oh, ve unutma, konu RAM’inizde RGB aydınlatma olduğunda yapılması gereken çok önemli bir seçim var. Gülünç ve gereksiz bir ekleme gibi görünüyor, ancak çubuklarınızı düzgün bir şekilde tıklatıp tıklamadığınızı anlamanın, yanıp sönen renklerin saldırısından daha hızlı bir yolu yoktur. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Kara Cuma geldiğinde, bazı tatlı RAM fırsatları elde etmek için birçok fırsatınız olacağından emin olabilirsiniz.

Kara Cuma 2022 ne zaman?

25 Kasım, bu yıl Kara Cuma tarihidir ve 28 Kasım, Siber Pazartesi günüdür. Pek çok perakendeci Kasım’dan itibaren “erken Kara Cuma fırsatlarını” paylaşırken, tüm ay boyunca listelenmeye değer herhangi bir RAM fırsatını arıyor olacağız.

En iyi Kara Cuma fırsatları nasıl bulunur?

Zor işi biz yapıyoruz, böylece zorunda değilsin. En çok RAM ile ilgileniyorsanız, bu sayfayı yer imlerine ekleyin ve Kasım’da tekrar gelin, aradığınızı bulacaksınız. Diğer oyun donanımı parçalarının peşindeyseniz, aradığınız ne olursa olsun sizi doğru yöne yönlendirecek olan Kara Cuma fırsat merkezimize bir göz atın.

Kara Cuma öncesinde RAM fırsatları

Kara Cuma bir süre uzakta ve o kadar uzun süre bekleyemezseniz, Kara Cuma öncesinde bulduğumuz en iyi RAM fırsatlarını burada bulabilirsiniz:oyun-2