Xbox denetleyicileri, düşündüğünüz tasarıma bağlı olarak 60 $ veya daha fazlaya mal olan çok pahalıdır. Ancak bugün durum böyle değil, çünkü üç model yılın en iyi fiyat indirimlerinden bazılarını görüyor— size bir puan kazanma şansı veriyor Xbox Core Kablosuz Oyun Kumandası sadece 45 $ için.

Hangi rengi seçerseniz seçin, aynı ergonomik tasarıma, dokulu tutma kollarına ve tetikleyicilere ve Xbox One, Xbox Series X ve PC ile uyumluluğa sahip olacaksınız. Gamepad’ler iki adet AA pille çalışır (bunlar satın aldığınız ürünle birlikte gelir) ve yeni bir çifte ihtiyaç duymadan önce yaklaşık 40 saatlik oyun süresi alacaktır. Oyun içi içeriği hızlı bir şekilde yakalamak için kablolu USB-C bağlantıları, 3,5 mm jak ve Paylaş düğmesi desteğini kullanın ve denetleyicinin neden bu kadar popüler olduğunu görmek kolaydır.

Her zamanki gibi, Prime üyeleri satın alımlarında ücretsiz kargo ve ücretsiz iade alacak. Yeni kontrol cihazınızı test etmek için birkaç yeni oyun almak istiyorsanız, şu anda mevcut olan en iyi Xbox fırsatları listemize göz atmayı unutmayın. Özetimiz ayrıca gamepad için harika bir arkadaş olan birkaç ek aksesuar içerir.

Xbox için profesyonel tarzda bir oyun kumandası arıyorsanız, geçen hafta piyasaya sürülen Elite Series 2 Core oyun kumandası ve şu anda satın alma işleminizle birlikte ücretsiz bir oyun alabilirsiniz.

Burada tartışılan ürünler editörlerimiz tarafından bağımsız olarak seçilmiştir. Sitemizde öne çıkan herhangi bir şey satın alırsanız GameSpot gelirden pay alabilir.oyun-1