Bu oldukça sıra dışı. Apple Watch SE’ye rakip olduğunu biliyorsunuz Samsung’un geçen ay piyasaya sürdüğü Galaxy Watch 5, ABD’de 280 $’lık makul bir başlangıç ​​fiyatıyla mı? Pazarlık avcıları, hem 40 hem de 44 mm boyut seçeneklerinde (yalnızca Bluetooth bağlantısıyla) zaten birkaç kuruş tasarruf edebileceklerini öğrenmekten memnun olabilirler.

Ancak, Samsung’un en yeni Pro Wear işletim sistemi tabanlı olmayan akıllı saatinin yepyeni, kullanılmamış, açılmamış ve hasar görmemiş kopyalarıyla ilgili bu yeni Woot fırsatlarının gerçekten alışılmadık ayrıntısı bu değil. Sonuçta, bu satılan aynı e-perakendeci Galaxy Buds 2 Pro birimleri, piyasaya çıktıktan sadece bir gün sonra şaşırtıcı derecede büyük indirimlerle… sadece bir gün için.

Kesinlikle beklenmedik olan şey, görünüşe göre burada bir “temizlik” satışına bakıyor olmamız. olumsuzluk 24 saat sonra ya da birkaç gün… hatta bir hafta sonra bitmesi planlanıyor. Bunun yerine Woot, Galaxy Watch 5’i 249,99 dolara ve bir ay boyunca satmayı umuyor; bu, talebe bağlı olarak böyle olabilir veya olmayabilir.

Her iki durumda da, kesinlikle iyi görünmüyor Samsung, (yarı) büyük bir perakendecinin, şimdiye kadar özellikle Amazon’da özellikle popüler olmadığı kanıtlanmış bir ürün için envanteri “temizlemek” istediğini söyledi. Woot, unutmayın, Amazon’dan başkasına ait değildir, bu da ikinci e-ticaret devinin Galaxy Watch 5 (veya 5 Pro’yu izleyin) indirimleri.

Aynı şey, oldukça iyi incelenmiş ve kesinlikle özelliklerle dolu iki giyilebilir cihazın üreticisi ve Best Buy gibi diğer büyük ABD perakendecileri için de geçerli, çok popüler veya popüler değil, Galaxy Watch 5 şu anda şüphesiz en iyi Woot’tan satın alındı. .

Tetiği 40 mm boyutunda 250 dolar veya büyük 44 mm kasa ile 290 ABD doları karşılığında çekmeden önce, bu özel yepyeni birimlerin (her iki boyutta üç renk seçeneği mevcuttur) yalnızca 90- ile geldiğini kesinlikle belirtmekte fayda var. indirimlerini açıklamaya kesinlikle yardımcı olan günlük satıcı garantisi.

Benzer uygun fiyatlı ile karşılaştırıldığında ikinci nesil Apple Watch SE, Samsung’un Pro olmayan ürünü Galaxy Watch 5, EKG ve kan oksijen teknolojisi dahil olmak üzere oldukça fazla sayıda ek sensör ve sağlık izleme aracı içerir. Pil ömrü eşit derecede etkileyici değil ve tasarım… nihayetinde bir seçim meselesi, bu nedenle bir Android telefonunuz varsa ve kısıtlı bir bütçeniz varsa, bu anlaşmayı şu anda geri çevirmek oldukça zor.telefon-1