Yeni bir hafta başlıyor ve bu, bugün yine sizin için ilginç bir tarife kontrolü hazırladığımız anlamına geliyor. Klarmobil’in sadece Vodafone şebekesine dahil olmadığınız, aynı zamanda 20 GB gibi devasa bir veri hacmine sahip olduğunuz bir cep telefonu tarifesidir. Ve tüm bunlar ayda 10 avrodan az. Kulağa iyi geliyor? O halde bu tarife kontrolünü kesinlikle kaçırmamalısınız.

klarmobil.de’de şu anda gerçekten ilginç bir anlaşma sağlayabilirsiniz. Tam veri hacmine sahip ucuz bir tarife arıyorsanız ve ayrıca D-Netz’de gezinmek istiyorsanız, sağlayıcı sizin için doğru teklifi hazırladı. Çünkü birkaç günlüğüne ayda sadece 9,99 Euro’ya 20 GB veri hacmine sahip bir cep telefonu tarifesi rezerve edebilirsiniz. Ve küçük bir teşvik olarak klarmobil size bağlantı ücreti bile veriyor.

Tarife, Vodafone ağındaki tamamı net sabit orandır. Burada maksimum 50 MBit/s bant genişliği ile sörf yapabilir ve hatta sözleşmenin ne zaman başlayacağına kendiniz karar verebilirsiniz. Burada, sözleşmeyi 30 Eylül’e kadar uzatma fırsatınız var. Ayrıca, özellikle iPhone 14 Pro sahiplerini memnun etmesi gereken ücretsiz bir eSIM’e de başvurabilirsiniz. Ancak acele etmelisiniz, çünkü anlaşma her an sona erebilir.

klarmobil.de’nin tüm ağlar için sabit oranlı teklifi buna değer mi?

Tabii ki, tam veri hacmi ve düşük fiyat teklif için konuşuyor. Ayrıca, bu tür tekliflerde her zaman olduğu gibi, ücretsiz AB dolaşımına sahip olursunuz ve 19,99 Euro’luk bağlantı ücretinden tasarruf edersiniz. Ancak, 24 ay boyunca sağlayıcıya bağlı olduğunuzu lütfen unutmayın. Bu minimum süre sona erdikten sonra, tamamı net sabit oran için zaten ayda 24,99 Euro gibi büyük bir ödeme yaparsınız. Tüm detayları aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

Klarmobil’e genel bakış

karakteristik Klarmobil tarifesi
veri hacmi 20 GB
Allnet Daire? Evet
5G?
Vodafone
asgari süre 24 ay
Aylık maaş 9,99 euro
bağlantı ücreti
toplam tutar 239,76 euro
teklif etmek

Asgari süre sona erdikten sonra bu tarife için toplam 239,76 Euro ödersiniz. Burada hiçbir gizli maliyet olmadığı için etkin bir şekilde 9,99 Euro ödersiniz. Vodafone’un karşılaştırılabilir tarifelerine bakarsanız, 6 aydan kısa bir süre sonra bu toplam maliyetleri ödersiniz. Tabii ki, bazı tavizler vermeniz gerekiyor.

Yani 5G ağına erişiminiz yok. Ek olarak, maksimum 50 MBit/s ile idare etmeniz gerekir, bu da Full HD akış yapmanız gerekmediği anlamına gelir. Bu bir Klarmobil tarifesi olduğu için Vodafone şebekesindesiniz ancak sözleşmeli ortağınızın adı Klarmobil. Buna göre, belirli koşullar altında ağ ile ilgili sorunlar olabilir, ancak kişisel olarak hiç böyle bir deneyimim olmadı. Yani tam veri hacmine sahip ucuz bir tarife arıyorsanız bu fırsatı kaçırmamalısınız.

Teklif hakkında ne düşünüyorsun? Klarmobil deneyiminiz oldu mu? Yorumlarda bize bildirin!genel-27