Bir Nvidia GeForce Experience güncellemesi geldi ve bir Windows 11 22H2 düzeltmesi ve parlak yeni RTX 4000 Shadowplay hileleri içeriyor. Yeni sürücü, Microsoft’un işletim sisteminin piyasaya sürülmesiyle tetiklenen bir dizi oyun bilgisayarı performans sorununu takip ediyor, ancak aynı zamanda yeni nesil grafik kartı özellikleri için zemin hazırlayacak.

Göre NvidiaGeForce Experience 3.26 paketleri RTX 4000 Shadowplay özellikleri, Windows 11 22H2 performansını iyileştirir ve birkaç hatayı giderir. En son yazılım sürümüne güncelleme, herhangi bir işletim sistemi kekemelik sorununu hafifletmeli ve bu da oyunlarda fps ve performansı artırmanıza yardımcı olacaktır.

GeForce GPU sahipleri düzeltmeden hemen faydalanacak olsa da, daha önce bahsedilen RTX 4000 güncellemesi, 8K 60fps HDR Shadowplay kaydını kolaylaştıracak. Doğal olarak, özellik kullanıma sunulmadan önce RTX 4090’ın gelmesini beklememiz gerekecek, çünkü mevcut en iyi grafik kartı seçenekleri 4K’nın ötesinde kayıt yaparken 30 fps ile sınırlandırılıyor.

Nvidia, yeni Shadowplay güncellemesinin “RTX 40 sınıfı grafik kartları” için geçerli olduğunu ve böylece RTX 4090’ı, RTX 4080’in her iki sürümünü ve duyurulmamış RTX 4070’i de kapsayacağını umduğunu söylüyor. Tabii ki, daha düşük seviyeli kartlar çatı katına ulaşmakta zorlanabilir. 8K 60fps yüksekliğe sahip olduğundan, gösterişli kayıt özelliklerinden yararlanmak için amiral gemisine yatırım yapmanız gerekebilir.

Shadowplay maskaralıkları bir yana, Nvidia, uygulamayı veya bir Manuel indirme. Bununla birlikte, Elden Ring ve Death Stranding Director’s Cut dahil olmak üzere en iyi 51 bilgisayar oyunu için ek optimizasyon geliyor.oyun-2