Guilty Gear bir dizi olarak oyun salonları ve konsollar arasında çeşitli oyunlar yayınladı; Guilty Gear Strive şu anda DLC’nin ikinci sezonunda. Bir önceki oyun olan Guilty Gear Xrd: REV 2, biraz geride kaldığı bir durumdaydı. Öncelikle, diğer dövüş oyunlarında geri alma netcode duyurularının artmasından kaynaklanıyor.

Bugün her şey değişiyor, çünkü, CEOtaku 2022 Üçüncü Gün sırasında, Jebailey sürpriz bir duyuru ile Guilty Gear Strive’ın ilk 8’ini açtı. Suçlu Dişli Xrd Rev. 2, geri dönüş treninde BlazBlue Cross Tag Battle ve BlazBlue Centralfiction’a katılacak. Oyunun bu yinelemesi, muhtemelen Arc System Works’ün geliştirdiği ve buna sahip olmayan son birkaç oyundan biriydi.

Guilty Gear Xrd hayranlarının bu özelliğin uygulandığını görmek için çok uzun süre beklemesi gerekmeyecek; Ayrıca aşağıda görebileceğiniz Twitter’da yayınlanan birkaç ekran görüntüsü de vardı.

Ek bir bonus olarak, Jebailey ayrıca, aşağıda görebileceğiniz, Xrd’in geri alma duyurusuna kalabalığın ilk tepkisinin bir videosuna da sahip. Seyircinin patladığını söylemek yetersiz kalır.

Söylemeye gerek yok, geri dönüşün Ekim ayı sonlarında betaya gireceğini ve bu da potansiyel olarak Cadılar Bayramı’na daha yakın olabileceği anlamına gelebilir. Bu beta, PC’de Steam üzerinden “sınırlı bir süre için” sunulacak. Bu muhtemelen geri almanın PlayStation 4’e de gelebileceği anlamına gelebilir, ancak kesin tarih veya bu oluyorsa bile havada.

Guilty Gear Xrd ve Rev. 2, BlazBlue Centralfiction’dan bir sayfa çıkarabilir ve geri alma uygulamasının yalnızca oyunların PC sürümünde görünmesini sağlayabilir. Her iki durumda da, yayınlandığında sizi Guilty Gear Xrd: REV.2’nin geri alma ağ koduyla ilgili daha fazla bilgi konusunda güncelleyeceğiz. Guilty Gear Xrd: REV.2 şu anda Steam üzerinden PlayStation 4, PlayStation 3 ve PC’de mevcut.

genel-17