Netflix kendini geliştiriyor inanılmaz bir mobil oyun kütüphanesi. Ne yazık ki, mobil oyunla ilgilenmiyorsanız, bu muhtemelen sizi pek ilgilendirmiyor, bu da Netflix’in abonelerine ücretsiz olarak sunduğu en son oyunları göz önünde bulundurursak çok yazık.

Netflix’in mobil oyun portföyüne en son eklenen, eleştirmenlerce beğenilen doğaüstü gerilim Oxenfree. Bu, stüdyo Night School Studio tarafından piyasaya sürülen ilk oyun olmasına rağmen, birden fazla platformda en iyi anlatı odaklı macera oyunlarından biridir.

2016’da çıktığında Oxenfree’yi oynamadıysanız, bunu yeterince tavsiye edemeyiz. Oxenfree’nin Netflix Sürümü, Netflix aracılığıyla Android ve iOS için zaten indirilebilir durumda ve aboneyseniz ücretsiz olarak edinebilirsiniz. aksine Oyunun “normal” sürümü olan Netflix Sürümü, akış hizmetinde yalnızca bu sürümde bulunan yerelleştirme desteği ekler. Şu anda oyunun altyazıları 30’dan fazla dilde mevcuttur: Arapça, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Hırvatça, Çekçe, Danca, Felemenkçe, İngilizce, Fince, Fransızca, Almanca, Yunanca, İbranice, Macarca, Endonezyaca, İtalyanca , Japonca, Korece, Malayca, Norveççe, Lehçe, Portekizce (Brezilya), Portekizce (Portekiz), Rumence, Rusça, İspanyolca (Latam), İspanyolca (İspanya), İsveççe, Türkçe, Ukraynaca ve Vietnamca.

Oyun devam ederken, Oxenfree, üvey kardeşini terk edilmiş bir askeri ada olan Edwards Adası’ndaki bir gece partisine getiren asi bir genç olan Alex’in çağın gelişi hikayesini anlatıyor. Arkadaş grubu yanlışlıkla hayalet gibi bir yarık açınca işler ters gitmeye başlar.

Şimdi, Netflix’in abonelerine ücretsiz mobil oyunlar sunduğunu bilmiyorsanız, işte onları bulup indirebileceğiniz yer. Öncelikle uyumlu bir Android veya iOS cihazına ve aktif bir Netflix aboneliğine ihtiyacınız var.

Android telefonlarda ve tabletlerde, Netflix mobil uygulamasının ana ekranında Netflix Oyun satırını bulmak için aşağı kaydırın. Ardından, Oyunlar öğesine dokunabilir ve indirmek istediğiniz oyunu seçebilirsiniz. Bu oyunlar Google Play Store’da da mevcuttur. Oyun için adınıza göre hizmet verebilir veya “Netflix oyunları” için arama yapabilirsiniz.

Son olarak, bir iPhone veya iPad kullanıyorsanız, uygulamayı açıp ana ekrandan aşağı kaydırarak Netflix Oyunları satırını bularak Netflix oyunlarınızı bulabilirsiniz.telefon-1