The Witcher: Blood Origin az önce çıkış tarihi aldı. Netflix, yalnızca çevrimiçi etkinliği Tudum 2022’de, merakla beklenen The Witcher prequel serisinin 25 Aralık’ta çıkacağını açıkladı. Haber, Netflix’in The Witcher’ın son bölümünden sonra gösteri için kredi sonrası bir teaser yayınlamasının üzerinden yaklaşık bir yıl geçti. Witcher 2. sezon. Stüdyo ayrıca, sırasıyla Sophia Brown ve Laurence O’Fuarain tarafından oynanan baş savaşçılar Haji ve Fjall’ın silahlarını içeren bir poster yayınladı. Michelle Yeoh (Everything Everywhere All at Once) de oyuncu kadrosuna bir kılıç elfi olan Scian olarak liderlik ediyor.

The Witcher dünyasından 1.200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, durdurulamaz bir güce karşı bir kan arayışında birleşen yedi serseriyi takip ediyor. Altı bölümlük dizi, insanların, canavarların ve elflerin krallıklarını bir araya getiren The Conjunction of the Spheres gibi önemli irfan olaylarını araştırıyor. Geralt of Rivia ve Vesemir en ünlü ve sevilen canavar avcıları olsa da, The Witcher: Blood Origin ilk prototip witcher’a bir bakış sunuyor – farkında olmayanlar için bunlar genetik mutasyonlardır.

Tudum Netflix 2022 — Tüm Fragmanlar ve En Büyük Duyurular

Bununla birlikte, her iki olay da birbirinden yüzyıllarca ayrı tutuluyor ve Netflix’in bir karmaşa yaratmadan onları nasıl kapsamayı planladığı sorusunu gündeme getiriyor. göre interaktif harita Stüdyodan, ilk cadı, Bağlaç olayından 967 yıl sonra büyücüler tarafından yaratıldı. Bu, HBO’nun Ejderha Evi’ndeki 10 yıllık zaman atlamasını bir çocuk oyuncağı gibi gösteren iki arsa çizgisi arasındaki 233 yıllık bir farka tekabül ediyor – devasa bir görev.

Henry Cavill liderliğindeki dizide iki bölüm yazan Declan de Barra, The Witcher: Blood Origin’de yaratıcı olarak geri dönüyor. Ona The Witcher serisinin ana yapımcılığını yapan Lauren Schmidt Hissrich eşlik ediyor. Prequel’de ayrıca Mirren Mack, Jacob Collins, Lenny Henry, Lizzie Annis, Huw Novelli, Amy Murray, Francesca Mills, Nathaniel Curtis Zach Wyatt ve Dylan Moran da yer alıyor.

The Witcher: Blood Origin 25 Aralık’ta yalnızca Netflix’te.
genel-8