Mutlu Pazarlar dostum başlangıç ​​meraklıları.

Bugün, kelimenin kumar anlamındaki riskten bahsediyoruz. Görüyorsunuz, tek boynuzlu atların bir sonraki sermaye artırdıklarında acı verici seyrelmelerden kaçınmalarının bir yolu var ve görünüşe göre dünyanın milyar dolarlık girişimlerinin büyük bir kısmı bahse giriyor. Ancak yeni veriler, dünyadaki en iyi finanse edilen girişimlerin bazılarının üstlendiği bahsin akıllı kumardan daha hüsnükuruntu olabileceğini gösteriyor.

İşin özü şu: Birçoğu 2021 patlaması sırasında artık piyasa normlarıyla uyuşmayan değerlemelerde sermaye arttıran tek boynuzlu atlar, koşullar iyileşene kadar sermaye artırmayı erteliyorlar. Aldıkları bahis, fiyatlar iyileştiğinde, bir değerleme çukurundan geçmeyi ve diğer tarafta yükselmeyi başarmaya yetecek kadar uzun bir süre son nakit çekişinden kurtulabilecekleridir.

Neler olup bittiğini anlamak için, tek boynuzlu at fonlama olaylarını, değerlemelerin durumunu ve gelir katları söz konusu olduğunda işlerin ne kadar daha uzun sürebileceğini konuşalım. Bu bir bop olacak.genel-24