Warner Bros.' için afiş  Rahibe.

resim: Warner Bros.

Korku hayranları oldukça iyi filmi hatırlayabilir Rahibe 2018’den itibaren. Kitlesel olarak başarılı olanın bir parçası olarak Büyücülük evren, film, şeytani rahibe Valak hakkında bir prequel spinoffuydu. Büyücü 2 Bonnie Aarons’un oynadığı gibi. Franchise odağı geri kaydırmış olsa da Warren’lar ve Annabelle son birkaç taksitle, bir devam filmi Rahibe sessizce çalışmalara başlamıştır.

Cuma gününde, Hollywood Muhabiri Storm Reid’in rol aldığını kırdı Rahibe 2 liderlerinden biri olarak. Daha önce, Reid Disney’s’te rol aldı. Zamanda Kırışıklık film ve intihar ekibi, HBO’lar ile birlikte öfori diziler. Gelecekteki rolleri şunları içerir: Eksik, bağımsız devam filmi 2018’ler Aranıyor, ve HBO Max’in yaklaşan uyarlamasında Riley’i oynayacak. Bizden geriye kalanlar. Korku filmleri söz konusu olduğunda, oldukça iyi olduğu için daha önce bazı deneyimleri oldu. Görünmez Adam filmi 2020’de.

Reid’in rolü ve genel olarak film hakkındaki ayrıntılar hâlâ karanlıkta. Fakat Rahibe 2 hala orijinal film gibi 1950’lerde geçeceği söyleniyor ve bildirildiğine göre Taissa Farmiga’nın o filmden Rahibe Irene olarak dönüşünü geri getirecek. Devam filmini yönetecek olan Michael Chaves, Büyücülük emektar: daha önce 2019’ları yönetti La Llorna’nın Laneti ve 2021’ler Büyücülük: Bunu Bana Şeytan Yaptırdı. Çekimlerin şu anda Fransa’da yapılacağı söyleniyor ve Rahibe 2 8 Eylül 2023’te vizyona girmesi planlanıyor.

Valak ile birlikte Warner Bros., arkadaşları için bir yan film çekmeyi planlıyor. Büyü 2 kötü adam çarpık adam. Bir zamanlar geri plana atıldığı iddia edilen bu filmle ilgili bir şeyler duymamızın üzerinden birkaç yıl geçti. Rahibe daha büyük bir izleyici tepkisinden sonra hızlandırılmış üretim. Bu filmlerin gişede nasıl performans gösterdiği ve bunları nasıl bu kadar çabuk yaptıkları düşünülürse, bu film hakkında çok yakında daha fazla şey duymamız şaşırtıcı olmaz.


Daha fazla io9 haberi ister misiniz? En son ne zaman bekleneceğini kontrol edin hayret ve Yıldız Savaşları sürümler, sırada ne var DC Universe film ve TV’deve hakkında bilmeniz gereken her şey Ejderha Evi ve Yüzüklerin Efendisi: Güç Yüzükleri.genel-7